Ігрові автомати Sweet Life від компанії Igrosoft

Sweet Life – топовий апарат у колекції Igrosoft, де можна виграти до 5000 ставок за 1 спин. Ігровий автомат знайомить гемблера з ненажерливим ведмедем, який те й робить, що лежить на боці і лопає мед. В автоматі є спецсимволи, бонусний раунд, що складається з 2 рівнів, а також 9 регульованих ліній виплат.

Ігровий автомат Sweet Life

Інтерфейс слота

Ігровий процес розгортається на стандартному полі 5х3. Ліміти ставок на кожну лінію від 1 до 9 монет. Гравці можуть змінювати кількість ліній, розмір ставки та режим гри (ручний/автоматичний). Кнопки управління розташовані з лівого та правого боку. Sweet Life відрізняється простою механікою та високим рівнем віддачі, тому рекомендований для новачків та досвідчених гемблерів.

Якщо ж ви хочете поринути в атмосферу стімпанку, то вам слід пограти у Парову Вежу.

Символи

Призові ланцюжки формують послідовні комбінації з двох, трьох, чотирьох та п'яти однакових карток. Найбільший коефіцієнт в ігровому автоматі х5000 – це виграш, який принесе комбінація із 5 символів з логотипом гри. Інші комбінації у слоті Sweet Life:

У слоті «Ведмідь» є також 2 бонусні символи з додатковими функціями. Wild (димар для обкурювання бджіл) – дикий символ, здатний замінювати інші картки, що не вистачають на лінії. Вулик із бджолами – бонусний символ, що активує призову гру.

Бонусна гра

Активувати тематичний бонусний раунд може комбінація із трьох символів розкиду (Вулик). Бонусний раунд переносить гравців на зелений лужок, де розкинулося п'ять вуликів. Бджоли наповнили їх медом, та не всі. Мета гравця – вгадати, у яких із вуликів є мед. Якщо всі будиночки будуть виграшними, активується другий етап. Супер гра відкриває кімнату, в якій знаходяться 2 бочки, між якими стоїть голодний ведмідь. Мета – знайти повну діжку. Правильний вибір гарантує гравцям великий виграш. Якщо буде допущено помилку, то виплачується сума, отримана за підсумками першого раунду.