Ігровий автомат Steam Tower від компанії NetEnt

Ігровий автомат Steam Tower – це програма розробка від NetEnt, представлена ​​в казино на гроші з 2015 року. В основу сюжету покладено історію технічної революції Вікторіанської епохи з деякими елементами фентезі. Основне завдання гравця полягає у благородному вчинку. Гемблеру треба піднятися на 16 поверх парової вежі та врятувати Принцесу, яка за зовнішніми рисами дуже схожа на героїню з казки братів Грімм «Рапунцель».

Лотомат Steam Tower

Інтерфейс та характеристики

Апарат оснащений 5 барабанами та 15 лініями. За допомогою панелі інструментів можна встановити режим обертань (ручний/авто/турбо), кількість ліній і розмір ставки за спин.

Характеристики ігрового автомата Steam Tower:

Ігровий автомат підходить для гри на мінімальних та середніх ставках, дозволяючи виграти до 20 000 монет за 1 спин.

Якщо ви любите автомобільну тематику, то вам краще підійде автомат Garage.

Символи

Автомат містить 8 базових картинок. Основні зображення формують виграшні ланцюжки з 3-5 однакових елементів (зліва направо). Найбільш високооплачувані:

Також в автоматі є низькооплачувані символи із зображенням гральних карт номіналом від 10 до А. Крім основних картинок, в ігровому автоматі присутні спецсимволи Scatter та Wild. Scatter (Чоловік) – активує раунд фриспінів. Wild (зброя головного героя) виконує роль дикого символу.

Бонусна гра

Якщо гравці зберуть у будь-якій послідовності комбінацію з 3-5 Scatter-символів, то активується призовий раунд. 10 фриспінів надається з диким символом, який формує ще більше призових комбінацій. Якщо під час фриспінів випаде Wild, то гравці отримують +2 додаткові обертання. Комбінація з трьох скатер активує повторні 10 спинів.