Розмістити звернення

Вітаємо Вас на сторінці розміщення звернення до депутатів всіх рівнів, яких вибрали кременчужани і які повинні працювати на благо кременчуцької громади. Тут Ви можете звернутись до будь-якого депутата Кременчуцької міської ради, Полтавської обласної ради і Верховної ради України та владних структур міста Кременчука.

Якщо Ви маєте пропозиції щодо розвитку міста і громади, зауваження до роботи депутатів, або бажаєте висвітлити проблеми, до яких, на Ваш погляд, мають дослухатися депутати і влада міста, заповніть будь-ласка форму звернення та натисніть кнопку “Відправити”.

Докладна iнформацiя про розмiщення звернень до депутатiв

В найкоротший термін Ваша пропозіція, звернення чи прохання будуть направлені до відповідної структури або Вашого депутата з обов’язковим контролюванням результатів їх розгляду. За результатами виконання Вашого доручення і роботи відповідальних осіб і структур Ви отримаєте сповіщення у зручний для Вас спосіб.

Ми впевнені, що в співпраці з Вами ми зробимо, щоб кожне звернення від громади не залишилося без розгляду і депутати, яких ми обирали будуть працювати для громади Кременчука