Ігровий автомат Lucky Lady's Charm

Lucky Lady's Charm - ігровий автомат від провайдера Novomatic, в якому реалізовані фрізпіни, множник виплат та дикі символи. З таким функціоналом грати у казино можна максимально цікаво та реально швидко заробити, що важливо.

Лотомат Lucky Lady's Charm

Інтерфейс та характеристики

Насамперед гравці повинні визначитися з кількістю ігрових ліній (від 1 до 9), а також ставкою на кожну з них. Також в автоматі є можливість змінювати вартість монет та активувати автоматичний режим гри із заданими правилами. Панель управління розташована під ігровим полем та має традиційне для бренду Novomatic виконання. Якщо вам до душі слоти від цієї компанії, то рекомендуємо Золото Фараона 3 .

Технічні характеристики:

Слот підходить для гри на коротких та середніх дистанціях, дозволяючи виграти до х9000 від початкової ставки.

Символи

В ігровому автоматі є 7 високооплачуваних та 6 низькооплачуваних символів. Призові комбінації формуються із 2-5 однакових карток на ігровому полі. Найбільші символи автомата:

Карткові Туз, Король, Дама, Валет, Десятка та Дев'ятка – низькооплачувані символи в автоматі Lucky Lady's Charm. Scatter (магічна сфера в руках) активує режим безкоштовних обертань. Wild (Дівчина) - виконує роль дикого символу.

Бонусна гра

15 безкоштовних обертань активується при комбінації 3-5 скаттер-символів. Під час спинів усі виплати нараховуються із множником х3. Продовжити спини можна при повторній комбінації із 3 і більше символів Scatter.