Ігровий автомат Garage від компанії Igrosoft

Garage – один із найкращих автоматів у колекції Igrosoft. Слот дозволяє насолодитися атмосферою затишку гаражних буднів та виграти щедрі призи в ігрові автомати на гроші . Гравцям представлені спецсимволи, можливість подвоїти виплату в два торкання (ризик-гра) та два призові багаторівневі раунди.

Відеослот Garage

Інтерфейс та характеристики

Правила Гаража максимально прості та зрозумілі. Ігрове поле складається з 5 барабанів та 9 ліній для виплат. За допомогою панелі інструментів можна відрегулювати кількість активних ліній, режим гри і розмір ставки. Барабани можна запустити вручну або автоматично, попередньо натиснувши на кнопку автоплей.

Технічні характеристики:

Ігровий автомат Гараж – це захоплююча пригода на території справжнього чоловічого гаража, в якому на гемблерів чекає максимально автентична атмосфера. Якщо вам близька морська тематика, то рекомендуємо вам Sindbad.

Символи

Символи на ігрових барабанах – це картинки із зображенням логотипу гри, вогнегасника, автомобільних масел, ключа запалювання, коробки передач та інших запчастин. Виплати провадяться, якщо на поле випадає комбінація з 3-5 однакових карток. Логотип Гаража - найоплачуваніший символ, що приносить до 5000 ставок.

У таблиці платежів є три спеціальні символи. Wild (автомобільний ключ) – замінює картки, що відсутні, на ігровому барабані. Scatter активує бонусний раунд. В ігровому автоматі є 2 Scatter-символи – це дерев'яний ящик та навісний замок.

Бонусна гра

Три картинки із зображенням навісного замку активують призову гру, в якій випаде 2 замки від дверей. Мета – вгадати/вибрати двері гаража та перейти до другого раунду. У додатковому раунді гравців чекають великі та гарантовані виграші.

Три однакові картинки із зображенням дерев'яної скриньки активують ще одну бонусну гру, за умовами якої потрібно буде відкривати коробки та шукати у них цінні призи. Якщо всі коробки виявилися виграшними, гравці потрапляють до другого раунду призової гри, в якому можна отримати максимальний множник. Мета гри – збирати монети, доки гравці не нарвуться на співробітника ДПС.