Ігровий автомат Enchanted від компанії Betsoft

Enchanted – слот у казино онлайн на тему фентезі, який порадує гравців одразу 3 бонусними функціями, наявністю диких символів та частими виплатами. Автомат знайомить гемблерів із загадковим лісом, у якому живуть гноми, феї, орки та інші вигадані персонажі. Головна мета гравців – збирати виграшні комбінації, отримувати призи та постаратися активувати кожен із доступних призових раундів.

Ігровий апарат Enchanted

Інтерфейс

У автомата традиційний для провайдера Betsoft інтерфейс: більшу частину ігрового поля займають барабани, відразу під ними розташовані інформаційні блоки та кнопки керування. За допомогою простого настроювання можна встановити розмір загальної ставки на спин, вибрати кількість активних ліній, активувати автоматичний режим спинів.

Якщо вам до смаку продукти компанії NetEnt, то вам варто пограти в Dazzle Me.

Символи

Символи в ігровому автоматі Enchanted – це картинки із зображенням казкових персонажів, що живуть у магічному лісі. Призові комбінації формуються із 2-5 однакових іконок. Звичайні символи автомата:

Кільце, кубок, посох – низькооплачувані символи, які приносять 10, 15, 20, 30, 50, 60, 100, 200 та 300 монет відповідно. Також в ігровому слоті є 3 бонусні символи - золотий ключик, злісний капелюх і магічна книга.

Бонусна гра

Бонусний раунд з інтерактивною міні-грою активується, коли на ігровому полі з'являється орг Руфус та фея Фіра. Завдання героя - врятувати улюблену пташку Фіри, яку викрав злісний зелений орг. У феї буде три спроби перемогти Руфуса, використовуючи для цього заклинання, які накладаються натисканням мишкою на кнопку Attack. Кожна успішна атака приносить виплату.

10 безкоштовних обертань із додатковими призами запускаються, якщо на поле випаде три або більше символи Скаттер (книга).

Золотий ключик – символ, який активує додаткові призові виплати, якщо на ігровому полі випаде зв'язування із трьох бонусних ключів.