Ігровий автомат Dazzle Me від компанії NetEnt

Dazzle Me - це барвистий і цікавий ігровий слот в онлайн казино на гроші , в якому кожен може відчути себе справжнім Рокфеллером. Основні символи автомата – це дорогоцінне каміння. Для ще більших випав є цілий дикий барабан та режим фриспінів.

Ігровий автомат Dazzle Me

Інтерфейс та характеристики

Слот нагадує класичні однорукі бандити фруктової тематики, тільки замість фруктів, автомат Dazzle Me виплачує виграші за комбінації з діамантів, алмазів та іншого дорогоцінного каміння. Щоб приступити до гри, важливо спочатку вибрати ставку за спин і активувати режим гри (авто/ручний).

Характеристики:

Прогресивного джекпоту та ризик-ігри в автоматі немає, але є функція Linked Reels.

Якщо вам подобається дивитися на красивих дівчат і грати одночасно, вам обов'язково потрібно спробувати Гарна Дівчинка, Погана Дівчинка.

Символи

Призові комбінації формуються із 3-5 однакових карток. Зелений, Рубіновий, Блакитний та Фіолетовий – це дорогоцінне каміння, яке принесе від 3 до 30 ставок. Магічна цифра 7 та дзвіночок – зображення, що виплачуються від двох елементів на ігровому полі.

Dazzling Wild Reels – Дикий символ, який заповнює весь барабан в основному режимі гри. Табличка із написом Free Spins – символ, який активує безкоштовні обертання.

Бонусна гра

3, 4 та 5 Scatter-символів активують 8, 12 та 16 безкоштовних обертань. У безкоштовних іграх діє символ Wild, який формуватиме основні ланцюжки виплат. Також під час безкоштовних обертань може активуватись функція Linked Reels. З її допомогою всі символи копіюватимуться з одного барабана на інший, а у гравців з'явиться можливість заповнити все після 1 єдиним символом і отримати за це максимальний виграш. Пакет фриспінів можна продовжити, якщо повторно випаде 3 і більше Скаттер-символ.