Ігрові автомати Classico від компанії Booming Games

Classico – класичний автомат на тему магічних 777 у залі Zolotо Loto . Слот порадує гравців частими виплатами, високим відсотком віддачі та наявністю безкоштовних обертань із призовою функцією.

Ігровий автомат Classico

Інтерфейс та характеристики

Ігровий онлайн-слот максимально простий в управлінні, для налаштування є 3 кнопки, за допомогою яких вибирається режим гри, кількість ліній і розмір ставки. Дизайн непомітний, всі основні елементи максимально реалістичні.

Технічні характеристики слота Classico від розробника Booming Games:

Автомат підходить для гри на середніх та довгих дистанціях, дозволяючи виграти до х1000 від початкової ставки, така сама схема і в автоматі Revolution .

Символи

В автоматі 7 основних символів – це таблички BAR, магічні сімки, дзвіночок та Вайлд. Призові комбінації формуються із 3-5 однакових карток на полі.

Символи та виплати в ігровому автоматі:

В автоматі також є два спецсимволи. Scatter (дзвіночок) – запускає безкоштовні обертання. Wild (буква W) – замінює картки, що бракують, на лінії, формую більше призових комбінацій в автоматі Classico від провайдера Booming Games.

Бонусна гра

3-Scatter символ активує 10 безкоштовних обертань з фіксованою ставкою за спин. Під час фриспінів може увімкнутися функція Staked Symbols, яка дозволить заповнити ігрове поле однаковими символами та отримати максимальний виграш. Якщо на ігровому полі випаде повторна комбінація з 3 Скаттер-символів, гравці отримають 10 додаткових безкоштовних ігор.