Неймовірна ціна на Ігровий автомат Chukchi Man від компанії Igrosoft

Chukchi Man – смішний та задерикуватий онлайн-слот від провайдера Igrosoft, в якому гравців чекають тематичні зображення зі світу вічної мерзлоти, бонусний раунд та спецсимволи для ще більших виплат. Крайня Північ розкриває таємниці, які так старанно зберігають ігрові автомати на гроші , дозволяючи виграти до х10 000 від початкової ставки.

Онлайн автомат Chukchi Man

Інтерфейс

Компанія - виробник ігрового автомата - Igrosoft. Слот має 5 барабанів та 9 ліній для виплат. Схема ігрового поля 5х3. Інтерфейс максимально простий в освоєнні і складається з декількох кнопок, за допомогою яких можна налаштувати гру:

Слот підходить для новачків та гравців з невеликим банкролом.

Якщо вам більше подобаються автомати від Novomatic, то рекомендуємо вам Slot-O-Pol.

Символи

Виплати у слоті Chukchi Man формуються, якщо гравці зберуть комбінацію із 3-5 однакових карток. Символи та коефіцієнти виплат:

Логотип слота – найприбутковіший символ, який приносить гравцям до х10 000 від початкової ставки. Обличчя хлопчика – символ, що активує призовий раунд. Геолог із картою в руках – ще один бонус символ.

Бонусна гра

Якщо на ігровому полі випаде комбінація із 3-5 бонусних символів із зображенням геолога, то активується спеціальний бонусний раунд. Мета гравця – вибрати собі у партнери 1 геолога. Якщо вибір вірний, то гравці одержують винагороду, а якщо ні, то бонусний раунд завершується.

Другий бонусний раунд активується, коли на поле випаде 3-5 карток із зображенням хлопчика. Суть гри полягає у лові риби в 5 лунках одночасно. Улов приносить виплати, а ось ведмідь, що з'явився, означатиме програш.