Ігровий автомат Книжки від компанії Novomatic.

Книжки – топовий автомат у колекції Novomatic у Золото Лото . Досить вимовити назву, як гравці одразу можуть зрозуміти про який слот йде мова і що він являє собою. Сюжет автомата пов'язані з пошуком загублених скарбів, які Індіана Джонс повинен знайти у катакомбах Стародавнього Єгипту. На гравців чекають легендарні пригоди разом із головним героїв, спецсимволи, тематичні зображення та призова гра, в якому можна отримати максимальний виграш.

Інтерфейс та характеристики

Панель керування розташована в нижній частині та наділа кнопками, за допомогою яких можна встановити розмір ставки, запустити барабани та відрегулювати кількість ліній.

Технічні характеристики автомата Книга Ра:

Максимальний множник у слоті досягає 9000 ставок, тому автомат буде цікавий не лише новачкам та гравцям з невеликим банкролом, але й досвідченим гемблерам, а також хайролерам.

Символи

Символи ігрового автомата – це різні предмети, що стосуються Стародавнього Єгипту. Призові комбінації формуються із 2-5 однакових зображень. Базові символи:

Карткові символи від 10 до А – низькооплачувані, які приносять 25, 125, 250, 500 та 750 монет.

Scatter та Wild – зображення книжки. 3 Скаттера активую бонусний раунд, а символ Вайлд замінює відсутні комбінації, формуючи ще більше призових ланцюжків.

Бонусна гра

Режим вільних спинів активується, якщо гравці зберуть 3-5 Scatter символів, як і в слоті Lucky Lady's Charm . Під час фриспінів рандомно визначається один дикий, опцією якого буде розширення на три, чотири або п'ять осередків барабанів. Ризик-гра (чорний/червоний) діє як в основному режимі, так і при активації бонусного раунду.