Місцеві вибори 2020 в Кременчуці. Виборчий округ №2 (Водоканал, Чередники, Лашки, вулиці Героїв Бресту, Київська та Миру)

Продовжуємо знайомити наших читачів і мешканців Кременчука, як майбутніх виборців, з оновленими “великими” виборчими округами.

Наразі представляємо виборчий округ №2, який охоплює р-ни зупинок Водоканал, Вічно живим, райони Чередники, Лашки, вулиці Героїв Бресту, Київської, Миру та район ковзанки “Айсберг”)

Новий великий округ №2 охоплює старі малі округи 8, 9, 10, 11, 12, 14 та 17. Нагадуємо, що за даними округами не всюди закріплені конкретні депутати, а десь їх аж двоє.

Округ №8 Бокован Микола Володимирович фракція ПП “Поруч” та Ульянов Руслан Анатолійович, позафракційний

Округ №9 Колективна відповідальність депутатів фракції ПП “Поруч”

Округ №10  Курченко-Гай Валентин Павлович, фракція РПЛ

Округ №11 Колективна відповідальність депутатів фракції ПП “Поруч”

Округ №12 Шибашов Володимир Вікторович, фракція ПП “Рідне місто”

Округ №14 Почтовюк Андрій Борисович, позафракційний

Округ №17 Порицький Микола Миколайович, фракція ПП ОПЗЖ

Як бачимо, прихильністю електорату на цьому великому окрузі більше за всіх скористались депутати ПП “Поруч”, хоча закріплений за конкретним округом з представників цієї політсили всього один – Микола Бокован. На інших округах симпатії виборців розділились між різними політсилами.

Боротьби за депутатські мандати нового скликання, на нашу думку, слід чекати від представників нової партії мера Малецького “За майбутнє”, яка змінила ПП “Поруч”, від якої, за винятком Миколи Бокована,  підуть нові обличчя з команди мера. Також в боротьбу включаться діючі депутати Курченко-Гай від РПЛ та Шибашов від “Рідного міста”. Іншими учасниками перегонів стануть, скоріш за все, нові обличчя.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *