Місцеві вибори 2020 в Кременчуці. Виборчий округ №3 (кВт 278, кВт 287, Петрівка, Кохнівка, район Пивзаводу, район оптового ринку на вул. Вадима Пугачьова, вулиця і провулок Гвардійський, КФ “Лукас”))

Продовжуємо знайомити наших читачів і мешканців Кременчука, як майбутніх виборців, з оновленими “великими” виборчими округами.

Наразі представляємо виборчий округ №3, який повністю охоплює райони Петрівка, Кохнівка, квт 287 (зупинка Керченська), квт 278 (зупинка Козацька), район оптової бази, вулиці Гвардійської, провулку Гвардійського та КФ “Лукас”. Новий великий 3-й округ охоплює старі малі округи № 13, 15, 16, 18, 19, 20 та 21.
Нагадуємо, що на цих округах працюють семеро закріплених за округами депутатів Кременчуцької міської ради.

Округ №13 Яцина Олександр Олександрович, позафракційний

Округ №15 Грінченко Володимир Вадимович, фракція ОПЗЖ

Округ №16 Литвиненко Максим Валерійович, фракція ОПЗЖ

Округ №18 Федорченко Руслан Анатолійович, фракція ОПЗЖ

Округ №19 Піддубна Оксана Миколаївна, позафракційна

Округ №20 Погрібний Сергій Миколайович, фракція “УкрОп”

Округ №21 Терещенко Костянтин Олександрович, фракція ОПЗЖ

От же, як бачимо, мешканці нового великого округу №3 на минулих виборах найбільшу довіру виказали чотирьом депутатам від опозиційних сил, які наразі входять до фракції ОП “За життя”: Володимир Грінченко, Максим Литвиненко, Руслан Федорченко та Костянтин Терещенко. Також виборці підтримали представника ПП “УкрОп” Сергія Погрібного та колишню лідерку того ж “УкрОпу” Оксану Піддубну, а наразі лідерку РПЛ і, в недалекому минулому, голову фракції БПП Олександра Яцину, який зробив разом з колегами “демарш” після зміни керівництва штабу місцевого осередка ЄС.
Як на нашу думку, основна боротьба за депутатські місця на окрузі №3 буде відбуватись між депутатами з ОП “За життя”, скоріш за все, це частково будуть нові обличчя, Радикальною партією в особі нової лідерки Оксани Піддубної, яка за п’ять років каденції намагалась вирішувати питання в основному саме на цій території та Олександром Яциною, який після демаршу з ЄС свої політичні вподобання пов’язує з президентською партією “Слуга народу”, ставши помічником нардера Максима Березіна, колишнього керівника КП “Муніципальна варта”.

В цілому округ №3 легким не назвеш, він має дуже багато приватного сектору в якому, не зважаючи на програму мера Малецького “Місто без околиць” існує безліч невирішених питань. А враховуючи, що основна частина діючих і працюючих там депутатів налаштовані опозиційно, кандидатам від нової мерської політсили “За майбутнє” буде важкувато перетягнути на себе прихильність електорату. Винятком може стати депутат Погрібний, який мешкає на цьому окрузі і користується повагою виборців на квт 287 (зупинка Козацька).

Бажаємо виборцям зорієнтуватись серед кандидатів і обрати гідних представників від громади, які переживатимуть за людей, а не за власний карман.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *