Місцеві вибори 2020 в Кременчуці. Виборчий округ №4 (Молодіжний)

Продовжуємо знайомити наших читачів і мешканців Кременчука, як майбутніх виборців, з оновленими “великими” виборчими округами.

Наразі представляємо виборчий округ №4, який повністю охоплює район Молодіжний від його початку до квт 287 (р-н зупинки вулиця Керченська). Новий великий 4-й округ охоплює старі малі округи № 22, 23, 24, 25, 26, 27 та 28.
Нагадуємо, що на цих округах працюють аж вісім закріплених за округами депутатів Кременчуцької міської ради, бо на окрузі №24 їх працює двоє.

Округ №22 Роженко Олександр Анатолійович фракція ПП “Рідне місто”

Округ №23 Макаров Андрій Ігорович фракція ПП “Поруч”

Округ №24 Котляренко Людмила Григорівна фракція ПП “УкрОп” та Костромінов Сергій Анатолійович фракція РПЛ

Округ №25 Кальченко Олександр Вікторович фракція ПП “УкрОп”

Округ №26 Коркішко Олександр Леонідович фракція ПП “УкрОп”

Округ №27 Мосієнко Олена Вікторівна фракція ПП “Поруч”

Округ №28 Сідерка Тетяна Анатоліївна фракція РПЛ

Боротьба за депутатські місця, на нашу думку, на окрузі №4 буде відбуватись між депутатами, які використовуватимуть адміністративні ресурси підприємств Північного промислового вузла, бо історично так склалось, що на Молодіжному проживають в основному працівники саме цих підприємств.

Не зважаючи на проблеми з екологією, в яких місцеві активісти звинувачують всі підприємства по черзі, людей будуть змушувати голосувати за кандидатів від цих підприємств, використовуючи брудні технології і залякування.
Враховуючи, що “УкрОп” та “Поруч” в цьому політичному сезоні перефарбовують в “За майбутнє”, основна боротьба буде відбуватись між представниками саме цієї політичної сили і представниками ПП “Рідне місто”, які вже вдруге намагаються протягнути в свої лави кандидатів з КЗТВ на чолі з його директором, паном Яворським.

Інщі політичні сили “на цій території” матимуть не дуже багато шансів, хоча двоє представників РПЛ – пані Сідерка і пан Костромінов теж намагались “змінити світ” і серед своїх виборців мають досить великий ступінь довіри. Саме від ПП “Довіра” буде боротись за депутатський мандат пані Сідерка, а пан Костромінов лишається в лавах РПЛ.

Бажаємо виборцям зорієнтуватись серед кандидатів і обрати гідних представників від громади, які переживатимуть за людей, а не за власний карман і комфортне існування великих підприємств, вирішуючи проблеми єкології не на користь населення

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *