Чергова турбота про кременчужан від вовків у овечій шкурі. Передвиборчий піар депутатів з присмаком розкрадання бюджету.

26 серпня відбулась комісія з питань ЖКГ під головуванням депутата Віталія Котляра, на якій розглядались питання чергової сесії Кременчуцької міської ради, яка запланована на 3 вересня 2020 року.
Серед всіх розглянутих питань депутати комісії приділили найбільшу увагу питанню про повірку теплових лічильників. При розгляді цього питання депутати мало не почубились. Депутат Іванян наполягав, що ініціатива про виділення коштів з міського бюджету на повірку лічильників належить йому і він намагався втілити її в життя вже кілька разів на протязі останнього року. Йому опонував депутат Роженко за підтримки свого колеги депутата Плескуна, які приписували цю ініціативу собі на правах того, що за їхньою ініціативою ці лічильники колись закуповувались і вони мають досвід набагато більший в цьому питанні, ніж колега Іванян.

Представники місцевих ЗМІ спочатку зробили висновок, що обидві сторони конфлікту роблять для себе передвиборчій піар, що турбуються про містян, але згодом суперечка витягла на світ Божий намагання депутатів з “Рідного міста” пристроїти під цю програму свою фірму-прокладку на захмарний обсяг виділених коштів у 7 мільйонів гривень.

От же турботою про містян тут, як то кажуть і не пахне, зате неозброєним оком видно, хто  саме прагне чергового розпилу бюджетних коштів.

Скажемо більше, до нашої редакції потрапили матеріали, які проливають світло на ініціативу депутатів Роженка і Плескуна щодо закупівлі 157 лічильників у серпні 2018 року за більш ніж вдвічі завищеною ціною.
При ринковій вартості одного лічильника 646 Евро, голова бюджетної комісії пан Плескун схвалив їх придбання по 1360 Евро, шо на 110 відсотків вище за пропозицію офіційного представника виробника на той момент.

Вся оборудка коштувала бюджету міста 5,7 мільйона гривень, половину з яких відмили і розпихали по кишенях. Саме через таких ділків від влади громадськість впевнена, що всі крадуть і кого б не вибрали якихось змін на краще очікувати не слід.

Так що звертаємо увагу містян на особистості цих “двох з ларця, однакових з лиця” і радимо 100 разів подумати, ніж вибирати у владу безпринципних крадіїв, щоб потім не виглядати блідо перед своїми дітьми, для яких вкрадені кошти могли б стати дитячими майданчиками, медичним обладнанням, ремонтами шкіл і дитсадків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *