Місцеві вибори 2020 в Кременчуці. Виборчий округ №6 (Правобережна сторона міста. Крюків та Раківка)

Починаємо знайомити наших читачів і мешканців Кременчука, як майбутніх виборців, з оновленими “великими” виборчими округами.

Наразі представляємо виборчий округ №6, який охоплює всю правобережну сторону міста і поєднує у собі округи № 36, 37, 38, 39, 40, 41 та 42.
Нагадуємо, що на цих округах працюють семеро депутатів Кременчуцької міської ради.

Округ №36 Депутат Головко Валентина Данилівна, ПП “Рідне місто”

Округ №37 без визначеного депутата, але під опікою опозиційних сил і, скоріш за все, Депутата Іваняна Генадія Михайловича, як голови місцевого осередку ПП “Опозиційний блок”, а нині Опозиційна Платформа “За життя”

Округ №38 Депутат Угніч Григорій Анатолійович, ПП “Поруч”

Округ №39 Депутат Проценко Зінаїда Валеріївна, ПП “Поруч”

Округ №40 має аж двох “слуг народу”. Депутат Лозовик Дмитро Борисович, ПП БПП та Депутат Мельник Сергій Вікторович, ПП “Рідне місто”

Округ №41 Депутат Плескун Олександр Володимирович, ПП “Рідне місто”

Округ №42 Депутат Іванян Генадій Михайлович, ПП Опозиційна Платформа “За життя”

Як працювали ці депутати на протязі діючої каденції, ви можете ознайомитись на сторінках депутатів на нашому сайті.

Також визначаємо, що за новим виборчим законодавством, кожен з цих депутатів, як що вони мають намір продовжувати депутатську кар’єру, повинні усвідомлювати, що в подальшому свою діяльніть вони повинні розповсюдити, крім свого округу, ще на шість сусідніх. А мешканці правобережної частини Кременчука мають право звернутись за допомогою до будь якого з депутатів. Мешканців же хочемо застережити, що вибирати серед діючих депутатів і нових кандидатів слід по перше за особистістю, а по друге за партійним принципом. Тобто, якщо вам до вподоби кандидат, то голосувати потрібно і за його партію, в іншому разі виборчий бюлетень буде визнано не дійсним.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *