Місцеві радикали посилюються перед виборами. Депутатка Піддубна йде на вибори з РПЛ.

20 серпня депутатка Піддубна дала відкриту пресконференцію для місцевих ЗМІ і всіх бажаючих щодо свого майбутнього вибору на користь Радикальної партії Ляшка для участі в місцевих виборах 2020 року.

Як пояснила свій вибір шановна депутатка, в РПЛ вона побачила потенціал для боротьби з “фіолетовою командою”. Її підтримав лідер місцевих радикалів депутат Дмитро Кавунник та члени фракції – депутати Костромінов та Курченко-Гай, заявивши, що бачать багато спільних інтересів і можливостей для наведення ладу в місті і притягнення до відповідальності крадіїв на чолі з мером Малецьким і нардепом Шаповаловим.
Депутат Курченко-Гай привселюдно заявив, що вважає прикрою помилкою своє працевлаштування у виконкомі, але натякнув, що придбаний ним досвід у вивченні корупційних схем чиновників УЖКГ виконкому Кременчуцької міської ради надасть йому і його однопартійцям нові можливості щодо викриття “фіолетових шахраїв”. Також додав, що має розірвати свій контракт найближчим часом.

От же черговий крок до “потужної опозиції” команді Малецького-Шаповалова місцевими радикалами зроблено. Обличчям партії на майбутніх виборах і номером першим у списку буде тендітна Піддубна, а мужній Кавунник буде боротись за місце в раді на загальних засадах. Лідерські амбіції присутні у обох депутатів і дивним є той факт, що пан Кавунник, як політик з багаторічним досвідом, поступився першою сходинкою,  але будемо сподіватись, що “владу вони якось поділять” і демаршу пані Піддубної, як в ситуації с “УкрОпом” на початку діючої каденції не буде.

Одразу після пресконференції до нас надійшла цікава інформація на “злобу дня”.

Депутатка Піддубна демонструє меру Малецькому щось цікаве

І як виявилось, це, на її думку його майбутнє

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *