Старт депутатських і мерських перегонів місцевих виборів 2020

Добігає свого закінчення каденція 2015 – 2020 і мешканці славного міста Кременчук починають відчувати на собі підготовчі процеси до місцевих виборів 2020 року.
Вже майже всі партії визначились зі своїми лідерами та кандидатами в депутати і наше інтернет видання не може залишатись осторонь тих процесів, які, у зв’язку з цим, проходять в нашому місті.
        Скажемо більше, місцеві вибори 2020 року будуть проходити за новим законом і системою, яка буде задіяна вперше і яку “народні” депутати приймали “ну дуже поспішно”, але, нажаль, не змогли чи не схотіли донести до українців як вона має працювати взагалі і як людям вибрати найбільш достойних кандидатів з багатьох запропонованих нових і старих облич.

Отже, почнемо з найважливішого питання, яке найбільше цікавить громаду. Хто такий місцевий депутат і яка його роль у житті міста і громади, яка наймає його у якості представника суспільних, а ні в якому разі не своїх особистих інтересів у міські, районні та обласні ради.
Депутат місцевої ради – це особа, яка повинна представляти інтереси своїх виборців у місцевій органі самоврядування. Якщо сказати зрозумілою мовою, то це комунікатор між громадою та виконавчою владою. Свої обов’язки депутат виконує за допомогою участі у засіданнях депутатських комісій та сесій, прийомів та зустрічей з громадою, написання запитів і звернень по питаннях, які, на його думку, вважаються найбільш гострими та потрібними для його виборців. А найголовніше, це те, що місцеві депутати мають вплив на формування бюджету та подальший розподіл коштів за поданням виконавчої влади і повинні нести відповідальність перед громадою за ефективне використання бюджетних коштів, добробут громади і процвітання міста.

Нажаль, не всі кременчуцькі депутати, на думку виборців, адекватно розпоряджались наданим їм громадою статусом. Хтось не вилазив зі скандалів, хтось тихо просидів 5 років каденції, натискаючи “зелену кнопочку” за призовом “прошу голосувати, прошу підтримати”, хтось займався договорняками і розмінами для себе коханого, примножуючи ” власну схованку під подушкою” і боровся лише за власний живіт, отримуючи від виконавчої влади смаколики у вигляді підрядів на роботи, коштів за незрозумілі юридичні, рекламні і аутсорсингові послуги тощо. А хтось навпаки, бився за нарід, знижчення тарифів, вартості проїзду і добробут громади, постійно заявляючи про закупівлі в наближених до влади бізнесменів в кільканадцять разів дороже, але, як показав час, без особливого успіху, бо депутатська більшість у нинішньому місцевому парламенті, все-таки виявилась заангажованою і не чистоплотною і постійно розбазарювала “народні кошти” за бажанням невеличкої групки так званих координаторів і лідерів. Свого часу ми розкриємо кілька таємниць і спробуємо вивести “на чисту воду” перевертнів і посіпак, які беруть участь у розкраданні бюджету міста.
За час, який залишився до 25 жовтня, ми спробуємо донести до наших читачів все про діяльність депутатів діючої VIII-ї каденції, які мають намір балотуватись в новий парламент і познайомити з новими кандидатами і партіями, які будуть боротись за 42 депутатських крісла і одне мерське, щоб керувати нашим містом наступні п’ять років у IX-й каденції.
За новим законодавством Кременчук розділено на шість виборчих округів, від кожного з яких місто отримає сімох депутатів до місцевого парламенту. Згодом ми більш детально зупинимось на основних партіях і політичних силах, які висуватимуть своїх кандидатів, а також на персоналіях які прагнуть посісти в депутатські крісла.
Все буде добре!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *