З Днем Конституції України! Привітання і побажання для громади і депутатів…

28 червня український народ святкує День Конституції України.  Адміністрація сайту “Депутати Кременчука” щиро вітає мешканців Кременчука і кременчуцьких депутатів усіх рівнів з великим державним святом – 21-річницею прийняття Конституції України.
28 червня 1996 року – День, коли депутати Рерховної Ради України після 23-годинного обговорення ухвалили нову Конституцію України, назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії української державності. Обравши шлях незалежного розвитку і закріпивши це в Конституції, Україна підтвердила своє прагнення розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу.
Це свято кожного з нас, не зважаючи на стать, вік, професію, соціальний стан чи мову.

Адже основний Закон нашої країни гарантує та забезпечує права і обов’язки громадян і саме людина, її здоров’я, честь, гідність, недоторканість і безпека є найвищою соціальною цінністю у державі.

Бажаємо громаді Кременчука всього самого найкращого і щоб обрані кременчужанами “слуги народу” діяли відповідно до основного закону нашої країни, виконували свої обов’язки перед громадою і реалізовували свої права на користь громади…

Депутатам бажаємо працювати на благо мешканців Кременчука і дотримуватись Закону про статус депутатів місцевих рад.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *