Чи є в житті справедливість? Депутатські тріумфи та розчарування…

Черговий тиждень в житті кременчуцьких депутатів відзначився низкою подій. Про своє бачення “тріумфів та розчарувань” народних обранців в матеріалах своїх видань розповідали кременчуцькі журналісти.

Нарешті закінчився розгляд справи у суді першої інстанції “Піддубна VS “Автограф” щодо захисту честі і гідності депутатки Піддубної і спростування наклепу на депутатку в статті “Королівство кривих дзеркал Піддубної”в 2015 році. Розгляд справи тривав більше двох років і вчора суд виніс рішення, згідно з яким опублікована в статті інформація є такою, що не відповідає дійсності і зобов’язав видання спростувати недостовірну інформацію у найближчому випуску газети.

Нелегким видався тиждень для депутатки Сідерки, яка у складі делегації РПЛ боролась перед кабміном з черговим подорожчанням газу.

А зразу по поверненню в місто пані Сідерку чекало розчарування міським головою, який за її депутатським запитом сформував комісію по перевірці харчування в закладах охорони здоров’я, але не включив до комісії її особисто, як ініціатора таких перевірок. Про це вона написала в своєму ФБ

Але журналісти “Кременчуцької газети” попри відсутність у складі комісії “справжнього ревізора” відмітили, що недоліків і зауважень виявлено більш ніж достатньо і інший представник профільної депутатської комісії депутат Коркішко це підтвердив.

Не обійшлось на цьому тижні і без згадки про “народних”.

Видання “КременчукToday” в черговий раз нагадав своїм читачам про нардепа Жеваго, якого попереджала про персональну відповідальність за рефінасування сама Гонтарєва. Але посил статті більше схожий на “Ворон ворону око не виклює”

А видання “Програма+” висвітлило інформацію про нардепа Шаповалова і його статки, натякнувши чи то на “жадібність” чи то на “бідність”, при отриманні компенсації за житло.

От таким видався черговий тиждень з життя кременчуцьких народних обранців на думку журналістів кременчуцьких видань.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *