Депутат Мосієнко звітувалась перед виборцями за 2017 рік

Депутат Кременчуцької міської ради Олена Мосієнко звітувалась перед виборцями і перед мешканцями Кременчука за свою діяльність у 2017 році. Обрана депутатом Кременчуцької міської ради по виборчому округу №27 і входить до складу фракції ПП”Поруч” у Кременчуцькій міській раді.

Депутат Мосієнко працює в постійній депутатській комісії з питань житлово-комунального господарства, управління комунальною власністю, енергозбереження, транспорту, зв’язку та IT-технологій, але згідно звіту секретаріату Кременчуцької міської ради є одним зі злісних прогульників засідань своєї комісії.

В період з 1.01.2017 по 31.01.2017 депутат Мосієнко брала участь у 11 засіданнях Кременчуцької міської ради та 5 засіданнях депутатської комісії. На протязі року здійснила 12 запланованих прийомів громадян у перший вівторок щомісяця з 16.00 до 18.00 год. в контакт-центрі №2 (вулиця Володимира Великого, 26)

Нажаль, депутат Мосієнко не надала у своєму звіті інформації про кількість депутатських звернень на виконання наказів виборців, а щодо депутатських запитів, то вони у депутата Мосієнко взагалі вітсутні.

До своїх депутатських досягнень депутат Мосієнко  віднесла участь в організації заходів з прибирання та наведення ладу на своєму виборчому окрузі, участь в екологічних, урочистих, привітальних і меморіальних заходах та акціях “Молодіжного парламенту”.

На нашому сайті депутат Мосієнко  отримала звернення  від мешканців свого виборчого округу щодо облаштування пішоходних доріжок в районі будинків 18, 20 і 22 біля входу до ЗОШ №17. У своєму звіті депутат Мосієнко вказала на свою участь у відновленні тротуару в районі ринку “Аврора”, але в тому місті, де просили виборці (100 метрів від ринку) нічого зроблено не було і після, навіть, невеличких опадів пройти у вказаних місцях без критики на адресу депутата і влади взагалі просто неможливо.

З більш змістовним звітом депутата Мосієнко  можна ознайомитись тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *