Депутат Павленко звітувалась перед виборцями за 2017 рік

Депутат Кременчуцької міської ради Ганна Павленко звітувалась перед своїми виборцями і перед мешканцями Кременчука за свою діяльність у 2017 році. Була обрана депутатом Кременчуцької міської ради як лідер виборчого списку від політичної партії «Самопоміч», свого виборчого округу не має.

Працює в постійній депутатській комісії з питань освіти, молоді, культури, спорту, соціального захисту населення, розгляду питань, пов’язаних з АТО, охорони здоров’я, материнства та дитинства.

В період з 1.01.2017 по 31.01.2017 депутат Павленко брала участь у 10 засіданнях Кременчуцької міської ради та 10 засіданнях своєї депутатської комісії і вказує що поважною причиною її вітсутності на депутатських зібраннях була хвороба. Також депутат Павленко вказує, що на протязі року здійснювала заплановані прийоми громадян двічі на місяць (24 прийоми на рік), але місце і час прийомів громади , нажаль, не вказане. Також здійснила більше 200 незапланованих прийомів під час спілкування з виборцями.

Результатом зустрічей з громадою стали 9 запитів і 10 звернень, в яких депутат Павленко вимагала від виконавчої влади вирішення питань для мешканців міста.

Своїми депутатським досягненнями вважає підготовані запити і проекти рішень про звернення до вищої української влади і посадових осіб про:

  • заборону незаконної торгівлі з тимчасово окупованими територіями сходу України, врегулювання цього питання на законодавчому рівні і прийняття закону про окуповані території.;
  • збільшення оплати праці в сфері охорони здоров’я та збільшення медичних субвенцій з держбюджету в 2017 році;
  • прийняття закону “Про цивільну зброю та боєприпаси”;

 

Також на протязі року депутат Павленко проявляла активність у питаннях декомунізації, патріотичного виховання молоді та надання житла і земельних ділянок учасникам АТО.

З більш змістовним звітом депутатки Павленко можна ознайомитись тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *