Депутат Мельник звітувався перед виборцями за 2017 рік

Депутат Кременчуцької міської ради Сергій Мельник звітувався перед своїми виборцями і перед мешканцями Кременчука за свою діяльність у 2017 році. Обраний депутатом Кременчуцької міської ради як депутат-мажоритарник по виборчому округу №40 від ПП “Рідне місто”

Депутат Мельник працює в постійній депутатській комісії з питань житлово-комунального господарства, управління комунальною власністю, енергозбереження, транспорту, зв’язку та IT-технологій, але згідно звіту секретаріату Кременчуцької міської ради є одним зі злісних прогульників засідань своєї комісії.

В період з 1.01.2017 по 31.01.2017 депутат Мельник  брав участь у 10 засіданнях Кременчуцької міської ради, а поважною причиною його вітсутності на депутатських зібраннях були вказані відрядження. Депутат Мельник здійснив 12 прийомів громади свого виборчого округу у кожний другий вівторок місяця з 14.00 до 17.00 в приміщенні контакт-центру №24 за адресою: вулиця Республіканська, 81.

Також провів низку незапланованих зустрічей у багатоквартирних будинках округу, на яких отримав від виборців звернення щодо  освітлення, благоустрію, встановлення дитячих майданчиків, ремонту та утримання комунікацій та споруд на території виборчого округу.

На виконання наказів, прохань і скарг виборців депутат Мельник зробив 1 запит і 23 звернення.

До своїх досягнень і діяльності на виборчому окрузі депутат Мельник відніс:

  • кронування та видалення аварійних дерев;
  • надання матеріальної допомоги учасникам АТО, ветеранам війни та праці;
  • встановлення нових дитячих майданчиків, їх окремих елементів та споруд для занять спортом;
  • участь у загальноміських заходах з прибирання, вшанування та святкування.

Особистих звернень на нашому сайті депутат Мельник не отримував

З більш змістовним звітом депутата Мельника можна ознайомитись тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *