Депутат Макаров звітувався перед виборцями за 2017 рік

Депутат Кременчуцької міської ради Андрій Макаров звітувався перед виборцями і перед мешканцями Кременчука за свою діяльність у 2017 році. Обраний депутатом Кременчуцької міської ради по виборчому округу №23 і входить до складу фракції ПП”Поруч” у Кременчуцькій міській раді.

Працює в постійній депутатській комісії з питань освіти, молоді, культури, спорту, соціального захисту населення, розгляду питань, пов’язаних з АТО, охорони здоров’я, материнства та дитинства.

В період з 1.01.2017 по 31.01.2017 депутат Макаров брав участь у 11 засіданнях Кременчуцької міської ради та 10 засіданнях депутатської комісії. На протязі року здійснив 10 запланованих прийомів громадян у перший четвер щомісяця з 16.00 до 18.00 год. в контакт-центрі №3 (проспект Лесі Українки, 72)

Результатом зустрічей з громадою стали звернення від мешканців виборчого округу, які депутат Макаров  відпрацьовував на протязі року і, в свою чергу, вимагав від виконавчої влади вирішення наступних питань для мешканців свого виборчого округу та містян в цілому:

  • санітарна обрізка дерев, кронування та видалення сухостійних та фаутних дерев;
  • ремонт дорожнього покриття вулиць виборчого округу;
  • облаштування поштовими скриньками будинків виборчого округу;
  • встановлення дитячих майданчиків на території виборчого округу;

До своїх депутатських досягнень депутат Макаров  відніс участь в організації заходів з прибирання та наведення ладу на своєму виборчому окрузі, участь в екологічних, урочистих та меморіальних заходах та акціях “Молодіжного парламенту”.

На нашому сайті депутат Макаров  отримав звернення  від мешканців свого виборчого округу щодо стану приміщення ДНЗ №79, необхідності його ремонту та благоустрію території. 

Депутат Макаров завзято почав вирішувати дану проблему, звернувся до мера з проханням передбачити в міському бюджеті необхідні кошти ще в 2017 році. Пройшов майже рік з моменту звернення, але, наразі, питання не вирішене і чи буде вирішене – невідомо. 

 

Також депутат Макаров був згаданий у солідарному зверненні мешканців міста до депутатів щодо очищення річки Сухий Кагамлик та наведення ладу в місцях відпочинку містян саме на її берегах.

Благоустрій в деяких місцях відпочинку міська влада, нарешті, запланувала, а от що стосується очищення річки та недопущення зливів з приватних осель – питання так і не зрушило з місця.

З більш змістовним звітом депутата Макарова  можна ознайомитись тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *