Депутат Литвиненко звітувався перед виборцями за 2017 рік.

Депутат Кременчуцької міської ради Максим Литвиненко звітувався перед своїми виборцями і перед мешканцями Кременчука за свою діяльність у 2017 році. Обраний депутатом Кременчуцької міської ради депутат-мажоритарник по виборчому округу №16 від ПП “Опозиційний блок”.

Депутат Литвиненко входить до складу постійної депутатської комісії з питань Регламенту, депутатської діяльності, етики, забезпечення правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, розгляду питань конфлікту інтересів та антикорупційної діяльності, але згідно звітів секретаріату Кременчуцької міської ради є одним з прогульників засідань депутатських комісій і сесій.

В період з 1.01.2017 по 31.01.2017 депутат Литвиненко  брав участь у 5 засіданнях Кременчуцької міської ради, а поважною причиною його вітсутності на депутатських зібраннях були вказані відрядження. У своєму звіті депутат Литвиненко повідомив про кількість і місце здійснених ним прийомів громади і вказав, що взяв під особистий контроль звернення громадян про освітлення, благоустрій, встановлення дитячих майданчиків, ремонт комунікацій та споруд на території виборчого округу. На виконання наказів і прохань виборців депутат Литвиненко підготував 2 запити і 20 звернень.

До своїх досягнень і діяльності на виборчому окрузі депутат Литвиненко відніс:

  • кронування та видалення аварійних дерев;
  • ремонт асфальтного покриття на дорогах і міждворових проїздах;
  • встановлення дитячого майданчика за адресою провулок Гвардійський, 3.

Також депутат Литвиненко займався благодійною і волонтерською діяльністю. Для виборців свого виборчого округу влаштовував свята і роздавав подарунки ветеранам війни, багатодітним родинам та дітям.

Також приймав активну участь у депутатських змаганнях.

На нашому сайті депутат Литвиненко особистих звернень не отримував, але був згаданий у солідарному зверненні до депутатів району вулиць Гвардійська та Вадима Пугачьова у зв’язку зі станом тротуарного покриття.

З більш змістовним звітом депутата Литвиненка можна ознайомитись тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *