Депутат Котляренко звітувалась перед виборцями за 2017 рік.

Депутат Кременчуцької міської ради Людмила Котляренко звітувалась перед своїми виборцями і перед мешканцями Кременчука за свою діяльність у 2017 році. Обрана депутатом Кременчуцької міської ради як депутат-мажоритарник по виборчому округу №24 від ПП “УкрОп”.

Працює в постійній депутатській комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестиційної політики.

В період з 1.01.2017 по 31.01.2017 депутат Котляренко брала участь у всіх 11 засіданнях Кременчуцької міської ради та 11 засіданнях депутатської комісії. На протязі року здійснила 96 прийомів громадян у перший вівторок щомісяця з 16.00 до 18.00 годин у Контакт-центр №3, проспект Лесі Українки (просп. 50-річчя Жовтня), 72 та 18 виїзних прийомів, на яких до депутата звернулись 328 осіб.

Результатом зустрічей з громадою стали 1 запит і 94 звернення, в яких депутат Котляренко вимагала від виконавчої влади вирішення наступних питань для мешканців свого виборчого округу та містян в цілому:

  • кронування та видалення сухостійних та фаутних дерев;
  • внесення до Міської програми освітлення адрес дворів та будинків виборчого округу;
  • проведення поточних та капітальних ремонтів комунікацій у будинках виборчого округу;
  • надання матеріальної допомоги для онкохворих та людей з інвалідністю.

На протязі року приймала активну участь у загальноміських заходах з вшанування та прибирання, організації свят, толок і суботників.

До своїх досягнень і діяльності на виборчому окрузі депутат Котляренко віднесла:

  • консультаційну допомогу мешканцям виборчого округу на особистих прийомах;
  • внесення до міської програми встановлення дитячих майданчиків адрес виборчого округу;
  • встановлення пандусу для інваліда-візковика;
  • здійснення ремонтних робіт за зверненнями громади.

Особисте звернення на нашому сайті депутат Котляренко отримувала лише раз, воно було солідарним з іншим депутатом з 24-го виборчого округу Сергієм Костроміновим і стосувалось проблеми бродячих собак на території його виборчого округу.

Проблема, наразі, не вирішена і що депутат робила і робить для її вирішення, нам нажаль, невідомо.

Також депутат Котляренко згадувалась у зверненні щодо очищення річки Сухий Кагамлик та наведення ладу на відведених для відпочинку та купання місцях, і в цьому напрямку депутати від ПП “Укроп” об’єднали зусилля зі своїми колегами в Полтавській обласній раді і готують спільну пропозицію по очищенню річки.

З більш змістовним звітом депутата Котляренко можна ознайомитись тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *