Депутат Котляр звітувався перед виборцями за 2017 рік

Депутат Кременчуцької міської ради Віталій Котляр звітувався перед своїми виборцями і перед мешканцями Кременчука за свою діяльність у 2017 році. Обраний депутатом Кременчуцької міської ради як депутат-мажоритарник по виборчому округу №7 від БПП “Солідарність”

Депутат Котляр є головою постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, управління комунальною власністю, енергозбереження, транспорту, зв’язку та IT-технологій

В період з 1.01.2017 по 31.01.2017 депутат Котляр  брав участь у 8 засіданнях Кременчуцької міської ради, а поважною причиною його вітсутності на депутатських зібраннях були вказані відрядження. Депутат Котляр здійснив 12 прийомів громади свого виборчого округу у перший понеділок місяця з 17.00 до 18.00 в приміщенні технічної бібліотеки за адресою: вулиця Європейська, 66/13. Також провів низку незапланованих зустрічей у багатоквартирних будинках округу, на яких отримав від виборців 18 звернень щодо  освітлення, благоустрію, встановлення дитячих майданчиків, ремонту та утримання комунікацій та споруд на території виборчого округу.

На виконання наказів, прохань і скарг виборців депутат Котляр зробив 9 запитів і звернень.

До своїх досягнень і діяльності на виборчому окрузі депутат Котляр відніс:

  • кронування та видалення аварійних дерев;
  • надання матеріальної допомоги учасникам АТО;
  • участь у загальноміських заходах з прибирання, вшанування та святкування;
  • участь у проектах “Громадського бюджету”

Особисті звернення на нашому сайті депутат Котляр отримував щодо врегулювання руху транспорту внутрішньо-квартальними проїздами та територією окремих дворів та неприємного сусідства з бабцею, яка засмічує квартиру і травить неприємними запахами весь будинок .

З реакції заявників маємо інформацію, що в обох випадках депутат Котляр відреагував на звернення і намагався вирішити ці питання.

З більш змістовним звітом депутата Котляра можна ознайомитись тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *