Депутат Костромінов звітувався перед виборцями за 2017 рік

Депутат Кременчуцької міської ради Сергій Костромінов звітувався перед своїми виборцями і перед мешканцями Кременчука за свою діяльність у 2017 році. Був обраний депутатом Кременчуцької міської ради від “Радикальної партії Олега Ляшка” виборцями виборчого округу №24.

Працює в постійній депутатській комісії з питань екології, регулювання земельних відносин, містобудування та архітектури.

В період з 1.01.2017 по 31.01.2017 депутат Костромінов брав участь у 11 засіданнях Кременчуцької міської ради та 26 засіданнях своєї депутатської комісії. На протязі року здійснив 11 запланованих прийомів громадян у кожний перший понеділок щомісяця з 16 до 18 годин за адресою проспект Лесі Українки, 72.

В результаті зустрічей з виборцями та за власною ініціативою депутат Костромінов подав 3 запити і 40 звернень, в яких порушував наступні питання:

  • надання матеріальної допомоги;
  • забезпечення благоустрою на належного рівня життя громади міста та виборчого округу;
  • співпраці з Литовською Республікою;
  • облаштування системи каналізації в кафе “Афіни”;
  • заборона реклами російською мовою в міському транспорті.

Також депутат Костромінов відобразив у звіті волонтерську діяльність та регулярні поїздки з гуманітарною допомогою в зону проведення АТО

Особисте звернення від виборців свого виборчого округу депутат Костромінов отримував лише раз. Воно було солідарним з іншим депутатом з 24-го виборчого округу Людмилою Котляренко і стосувалось проблеми бродячих собак на території його виборчого округу.

Проблема, наразі, не вирішена і що депутат робив і робить для її вирішення, нам нажаль, невідомо.

Також депутат Костромінов згадувався у зверненні щодо очищення річки Сухий Кагамлик та наведення ладу на відведених для відпочинку та купання місцях, але в цьому напрямку дій від депутата також ми не побачили…

З більш змістовним звітом депутата Костромінова можна ознайомитись тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *