Депутат Курченко-Гай звітувався перед виборцями за 2017 рік.

Депутат Кременчуцької міської ради Валентин Курченко-Гай звітувався перед своїми виборцями і перед мешканцями Кременчука за свою діяльність у 2017 році. Був обраний депутатом Кременчуцької міської ради від “Радикальної партії Олега Ляшка” виборцями виборчого округу №10.

Працює в постійній депутатській комісії з питань  з питань житлово-комунального господарства, управління комунальною власністю, енергозбереження, транспорту, зв’язку та IT-технологій.

В період з 1.01.2017 по 31.01.2017 депутат Курченко-Гай брав участь у 11 засіданнях Кременчуцької міської ради та 11 засіданнях своєї депутатської комісії. На протязі року здійснив 30 запланованих прийомів громадян у кожний перший четвер щомісяця з 17 до 18 годин за адресою вул. Ігора Сердюка, 1 (Готель “Кремінь”) к. 134.

В результаті зустрічей з виборцями та за власною ініціативою депутат Курченко-Гай  підготував 41 звернення та висував пропозиції до міської виконавчої влади щодо:

  • стратегії розвитку міста;
  • програми розвитку комунального транспорту;
  • співпраці з ЄБРР щодо енергоефективності та енергомодернізації об’єктів комунальної власності;
  • програми національно-патріотичного виховання молоді.

Також депутат Курченко-Гай відобразив у звіті волонтерську діяльність та регулярні поїздки з гуманітарною допомогою в зону проведення АТО

Особистих звернень на нашому сайті депутат депутат Курченко-Гай не отримував.

 

З більш змістовним звітом депутата Курченко-Гай можна ознайомитись тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *