Депутат Коркішко звітувався перед виборцями за 2017 рік.

Депутат Кременчуцької міської ради Олександр Коркішко звітувався перед своїми виборцями і перед мешканцями Кременчука за свою діяльність у 2017 році. Обраний депутатом Кременчуцької міської ради як депутат-мажоритарник по виборчому округу №26 від ПП “УкрОп”.

Працює в постійній депутатській комісії з питань освіти, молоді, культури, спорту, соціального захисту населення, розгляду питань, пов’язаних з АТО, охорони здоров’я, материнства та дитинства.

В період з 1.01.2017 по 31.01.2017 депутат Коркішко брав участь у всіх 11 засіданнях Кременчуцької міської ради та 12 засіданнях депутатської комісії. На протязі року здійснив 17 запланованих прийомів громадян у перший вівторок щомісяця з 14.00 до 17.00 годин у Контакт –центр №2 вул. Володимира Великого, буд.26

Результатом зустрічей з громадою стали 2 запити і 9 звернень, в яких депутат Коркішко вимагав від виконавчої влади вирішення наступних питань для мешканців свого виборчого округу та містян в цілому:

  • відкриття відділення променової терапії для лікування онкологічно хворих;
  • скасування відмов у наданні субсидій малозабезпеченим особам пенсійного віку;
  • облаштування дитячих майданчиків на території виборчого округу;
  • проведення поточних та капітальних ремонтів у міських закладах охорони здоров’я;
  • надання медичної та соціально-психологічної допомоги наркозалежним мешканцям міста;
  • транспортне забезпечення віддалених районів міста.

Депутат Коркішко особисто брав участь у розробці міських програм “Стоп інфаркт” та “Лікування онкологічних і гематологічних хворих” у Кременчуці.

На протязі року приймав активну участь у загальноміських заходах з вшанування та прибирання, організації свят, толок і суботників.

До своїх досягнень і діяльності на виборчому окрузі депутат Коркішко відніс:

  • консультаційну допомогу мешканцям виборчого округу на особистих прийомах;
  • внесення до міської програми встановлення дитячих майданчиків адрес виборчого округу.

Особисте звернення на нашому сайті депутат Коркішко отримував лише раз, воно стосувалось поганої роботи ліфтів у будинках виборчого округу.

З огляду на відклик заявників, депутат Коркішко відпрацював звернення від громади і заслужив на повагу і подяку за швидке і якісне реагування на прохання виборців.

З більш змістовним звітом депутата Коркішка можна ознайомитись тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *