Депутат Олександр Калашник звітувався перед виборцями за 2017 рік.

Депутат Кременчуцької міської ради Олександр Калашник звітувався перед своїми виборцями і перед мешканцями Кременчука за свою діяльність у 2017 році. Обраний депутатом Кременчуцької міської ради як депутат-мажоритарник по виборчому округу №32 від БЮТ “Батьківщина”.

Депутат Олександр Калашник працює секретарем постійної депутатської комісії з питань промисловості, будівництва, підприємницької діяльності, побутового, торговельного обслуговування та регуляторної політики.

В період з 1.01.2017 по 31.01.2017 депутат Олександр Калашник брав участь у 11 засіданнях Кременчуцької міської ради. Депутат Олександр Калашник проводив прийоми громадян кожний третій понеділок місяця з 16 до 18 годин у “приміщенні партійної організації”, адресу якої, нажаль, не вказав і де наступного разу шукати депутата, можливо, не всі виборці знають. Також депутат Олександр Калашник провів 15 зустрічей з мешканцями у дворах і на вулицях виборчого округу. Результатом таких зустрічей стали 12 письмових та 35 усних звернень від громади. За минулий рік депутат Олександр Калашник не подавав депутатських запитів, а про кількість звернень на виконання наказів і прохань виборців, нажаль, у звіті не вказано, хоча проблеми, які турбують містян  депутат Олександр Калашник визначив у достатній кількості:

  • санітарна обрізка, кронування та видалення аварійних і фаутних дерев;
  • облаштування нових дитячих і спортивних майданчиків;
  • нарахування субсидій та втановлення лічильників теплової енергії;
  • ремонт покрівель та комунікацій багатоповерхових будинків;
  • незадовільного прибирання сміття і опалого листя;
  • утеплення будинків.

До своїх досягнень депутат Олександр Калашник відніс участь у загальноміських заходах з вшанування та прибирання, організації свят, толок і суботників, прийоми громади та інформування громади про свої депутатські справи в соцмережі “Фейсбук”

На адресу депутата Олександр Калашника через наш сайт надходило звернення про облаштування нового дитячого майданчика від мешканців його виборчого округу.

З більш змістовним звітом депутата Олександр Калашника можна ознайомитись тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *