Депутат Грінченко звітувався перед виборцями за 2017 рік

Депутат Кременчуцької міської ради Володимир Грінченко звітувався перед своїми виборцями і перед мешканцями Кременчука за свою діяльність у 2017 році. Обраний депутатом Кременчуцької міської ради депутат-мажоритарник по виборчому округу №15 від ПП “Опозиційний блок”.

Депутат Грінченко входить до складу постійної депутатської комісії з питань промисловості, будівництва, підприємницької діяльності, побутового, торговельного обслуговування та регуляторної політики, але згідно звітів секретаріату Кременчуцької міської ради є одним з прогульників засідань депутатських комісій і сесій.

В період з 1.01.2017 по 31.01.2017 депутат Грінченко  брав участь у 3 засіданнях Кременчуцької міської ради, а поважною причиною його вітсутності на депутатських зібраннях були вказані відрядження. Нажаль у своєму звіті депутат Грінченко не повідомив про кількість і місце здійснених ним прийомів громади, але вказав, що взяв під особистий контроль 67 звернень громадян про освітлення, благоустрій, встановлення дитячих майданчиків, ремонт комунікацій та споруд на території виборчого округу.

До своїх досягнень і діяльності на виборчому окрузі депутат Грінченко відніс:

  • кронування та видалення аварійних дерев;
  • внесення до міської програми встановлення дитячих майданчиків адрес виборчого округу;
  • домовленість про виконання робіт з ремонту покрівель та зливової каналізації у багатоповерхових будинках на території виборчого округу;
  • ремонт внутрішньоквартальних доріг.

Також депутат Грінченко займався благодійною і волонтерською діяльністю. Для виборців свого виборчого округу влаштовував свята і роздавав подарунки ветеранам війни, багатодітним родинам та дітям.

Особистих звернень на нашому сайті депутат Грінченко не отримував, але був згаданий у солідарному зверненні до депутатів району вулиць Гвардійська та Вадима Пугачьова у зв’язку зі станом тротуарного покриття.

З більш змістовним звітом депутата Грінченко можна ознайомитись тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *