Депутат Бокован звітувався перед виборцями за 2017 рік

Депутат Кременчуцької міської ради Микола Бокован звітувався перед своїми виборцями і перед мешканцями Кременчука за свою діяльність у 2017 році. Обраний депутатом Кременчуцької міської ради по виборчому округу №8. Є головою фракції ПП”Поруч” у Кременчуцькій міській раді.

Працює в постійній депутатській комісії з питань екології, регулювання земельних відносин, містобудування та архітектури.

В період з 1.01.2017 по 31.01.2017 депутат Бокован брав участь у 10 засіданнях Кременчуцької міської ради та 13 засіданнях депутатської комісії. На протязі року здійснив 12 запланованих прийомів громадян у другий вівторок щомісяця з 12.00 до 18.00 год. в приймальні КМОПП “Поруч”, вул. Троїцька (Красіна), 23/33

Результатом зустрічей з громадою стали 38 письмових та 96 усних звернень від мешканців виборчого округу, які депутат Бокован відпрацьовував на протязі року і, в свою чергу, вимагав від виконавчої влади вирішення наступних питань для мешканців свого виборчого округу та містян в цілому:

  • санітарна обрізка дерев, кронування та видалення сухостійних та фаутних дерев;
  • ремонт дорожнього покриття вулиць виборчого округу;
  • надання консультацій та правової допомоги при створенні ОСББ;
  • встановлення лічильників обліку теплової енергії;

До своїх депутатських досягнень депутат Бокован  відніс участь в організації заходів з прибирання та наведення ладу на своєму виборчому окрузі, участь в екологічних, урочистих та меморіальних заходах і критику намірів будівництва Біланівського ГЗК.

На нашому сайті депутат Бокован отримував звернення  від мешканців виборчого округу №8, а також, як голова фракції, мав звернути увагу на звернення мешканців міста до депутатів фракції “Поруч”.

Щодо звернень мешканців виборчого округу №8, то вони, здебільшого, стосувались благоустрою території виборчого округу і наведення ладу на його території.

Крик душі кременчужан… Чергове звернення громади до депутатів Терещенка, Ульянова і Бокована…

Звернення громади до депутатів Ульянова та Бокована і міської виконавчої влади

Депутати Ульянов та Бокован вчергове проігнорують виборців? Звернення до депутатів “земельної комісії”

Звернення громадян до депутатів Ульянова, Бокована та Терещенка

Звернення громади до депутатів Бокована та Ульянова

Маємо констатувати, що при всих чеснотах і здобутках депутата Бокована, зазначених в його звіті, звернення громади на нашому сайті були ним проігноровані.

Амброзія перемогла обіцянки про її знищення від депутатів і влади.

За людей – тільки Терещенко. Провладні Ульянов і Бокован проблемами виборців не цікавляться?

Депутат Бокован і виборці. Війна у соцмережах і поради від громади…

Щодо звернень до депутатів ПП “Поруч” взагалі по місту, то вони стосувались передвиборчих обіцянок кандидатів від ПП “Поруч” в різних районах міста, де виборчі округи закріплені саме за партією міського голови.

Звернення громадян до депутатів фракції “ПОРУЧ”

Звернення громади до депутатів фракції “Поруч” та депутата Гордєєвої

Уберите снег с пешеходных дорожек и обочин: Відповідь на звернення громадян до депутатів фракції “ПОРУЧ”

Передвиборчі обіцянки і бездіяльність. Звернення громади до депутатів фракції “ПОРУЧ”

До дитсадочка вплав. Звернення громади до депутатів ПП “Поруч”.

З вищезазначених звернень деякі частково були виконані – сніг біля ТЦ “Амстор” з моменту звернення на нашому сайті прибирався регулярно Уберите снег с пешеходных дорожек и обочин: Відповідь на звернення громадян до депутатів фракції “ПОРУЧ” і був виконаний ремонт дорожнього покриття по провулку Олега Кошового Передвиборчі обіцянки і бездіяльність. Звернення громади до депутатів фракції “ПОРУЧ”, але про сввою причетність до виконання цих звернень громади депутат Бокован коректно промовчав.

З більш змістовним звітом депутата Бокована  можна ознайомитись тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *