Депутат Головач звітувався перед виборцями за 2017 рік

Депутат Кременчуцької міської ради Олександр Головач звітувався перед своїми виборцями і перед мешканцями Кременчука за свою діяльність у 2017 році. Обраний депутатом Кременчуцької міської ради як лідер виборчого списку політичної партії БЮТ “Батьківщина” і депутат-мажоритарник по виборчому округу №1. Є головою фракції БЮТ “Батьківщина” у Кременчуцькій міській раді.

Працює в постійній депутатській комісії з питань Регламенту, депутатської діяльності, етики, забезпечення правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, розгляду питань конфлікту інтересів та антикорупційної діяльності.

В період з 1.01.2017 по 31.01.2017 депутат Олександр Головач  брав участь у всіх 11 засіданнях Кременчуцької міської ради та 6 засіданнях депутатської комісії. На протязі року здійснив 12 запланованих прийомів громадян у другу середу щомісяця з 16.00 до 18.00 год. в ТЦ «Бізнес-букет», вул. Першотравнева, 20, каб. 210 або Контакт-центр №15 (ДЮСШ №2), вул. Миколи Залудяка, 5

Результатом зустрічей з громадою стали 29 письмових та 57 усних звернень від мешканців виборчого округу, які депутат Головач відпрацьовував на протязі року і, в свою чергу, в 9 запитах і зверненнях вимагав від виконавчої влади вирішення наступних питань для мешканців свого виборчого округу та містян в цілому:

  • санітарна обрізка дерев, кронування та видалення сухостійних та фаутних дерев;
  • ремонт дорожнього покриття вулиць виборчого округу;
  • надання матеріальної допомоги найбільш вразливим верствам населення та нарахування субсидій;
  • встановлення лічильників обліку теплової енергії;
  • облаштування зупинок громадського транспорту;

До своїх депутатських досягнень депутат Головач відніс участь в організації заходів з прибирання та наведення ладу на своєму виборчому окрузі, участь в екологічних, урочистих та меморіальних заходах і критику виконавчої влади за підвищення тарифів КП “Теплоенерго” та вартості проїзду в міському транспорті..

Особистих звернень на свою адресу на нашому сайті депутат Головач не отримував.

З більш змістовним звітом депутат Головача можна ознайомитись тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *