Депутат Віктор Калашник звітувався перед виборцями за 2017 рік.

Депутат Кременчуцької міської ради Віктор Калашник звітувався перед своїми виборцями і перед мешканцями Кременчука за свою діяльність у 2017 році. Обраний депутатом Кременчуцької міської ради як лідер виборчого списку політичної партії БПП “Солідарність” і депутат-мажоритарник по виборчому округу №4. На даний час є позафракційним депутатом.

Працює в постійній депутатській комісії з питань освіти, молоді, культури, спорту, соціального захисту населення, розгляду питань, пов’язаних з АТО, охорони здоров’я, материнства та дитинства.

В період з 1.01.2017 по 31.01.2017 депутат Віктор Калашник брав участь у всіх 11 засіданнях Кременчуцької міської ради та 6 засіданнях депутатської комісії. На протязі року здійснив 12 запланованих прийомів громадян: кожну першу середу щомісяця з 16 до 17 годин у приміщенні Кременчуцького центру зайнятості за адресою проїзд Арсенальний, 1.

Результатом зустрічей з громадою стали звернення, в яких депутат Віктор Калашник вимагав від виконавчої влади вирішення наступних питань для мешканців свого виборчого округу та містян в цілому:

  • санітарна обрізка дерев, кронування та видалення сухостійних та фаутних дерев;
  • ремонт дорожнього покриття вулиць виборчого округу;
  • надання матеріальної допомоги найбільш вразливим верствам населення;
  • освітлення вулиць виборчого округу;
  • дотримання графіків перевезень у міському транспорті;

До своїх депутатських досягнень депутат Віктор Калашник відніс участь в організації заходів з прибирання та наведення ладу на своєму виборчому окрузі, участь в екологічних, урочистих та меморіальних заходах і діяльність з консультування мешканців міста з питань профорієнтації та працевлаштування населення.

Особистих звернень на свою адресу на нашому сайті депутат Віктор Калашник не отримував.

З більш змістовним звітом депутат Віктора Калашника можна ознайомитись тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *