Зрада інтересів виборців? Жителі Нової Знамянки та інших передмість хочуть подивитися в очі депутатів

На адресу нашого сайту неодноразово звертались мешканці міста з проханням до депутатів і влади щодо ремонту автодоріг в нашому місті. Окремі звернення від громади ми публікували і, варто зазначити, що окремі місця, стосовно яких були звернення, незабаром були відремонтовані. Чи то такою була реакція депутатів і виконавчої влади на звернення, чи просто співпадіння з планами ремонту поза нашого бажання – гадати наміру не маємо, лише констатуємо, що звернення від виборців досягли своєї мети. Нагадаємо читачам про порушені нами питання…

Нова визначна пам’ятка чи недбалість і байдужість? – ВИКОНАНЕ

До дитсадочка вплав. Звернення громади до депутатів ПП “Поруч” – НЕ ВИКОНАНЕ

Передвиборчі обіцянки і бездіяльність. Звернення громади до депутатів фракції “ПОРУЧ” – ВИКОНАНЕ

От же, ми проаналізували кілька звернень небайдужих автомобілістів на стан доріг в нашому місті і в’їздах-виїздах в нього з різних напрямків.

Росте та квітне славетне місто Кременчук – і герой, і побратим, і столиця молодіжного руху… Разом з ним розвиваються прилеглі території місцевих громад, а стан автошляхів, які пов’язують Кременчук з прилеглими містами та селами викликає не те що обурення, а злість і нелітературні вирази. Розвиток автошляхів розвивається чомусь лише в глибину. От і цього року після сходу снігу замість пролісків почали проступати ями. Якщо без пафосу просто викласти суть звернень, то вона така, що ми маємо незадовільні підїзні шляхи до нашого міста

 

Молодіжний – Нова Знамянка: 800 метрів нічийної дороги.

Петрівка – Нова знамянка: 300 метрів ганьби.

Кременчук – Полтава: колійність та горби при в’їзді, відсутність розмітки.

Кременчук – Горішні Плавні

, Кременчук – Власівка

та інші.

Звичайно, майже у всіх випадках ми почуємо відповідь, що це зона відповідальності нашого сусіда і місто не може витрачати кошти на ремонт доріг Кременчуцького району.

Також, за час останньої депутатської каденції, в місцевій пресі доволі часто з’являлись публікації щодо декларування за втручання депутатів ремонту автошляхів і Кременчук – Нова Знам’янка, і Кременчук – Власівка, і Кременчук – Сосновка – Горішні Плавні, і Кременчук – Семенівка, але як то кажуть “трирічний термін очікування ніхто не відміняв”.

В той же час, мешканці міста не розуміють чому народні обранці, які так ратують і переживають за Кременчук, не мають політичної волі домовитись про усунення проблем, які в разі їх вирішення принесуть дивіденти нашому місту в прямому розумінні цього слова. Ось лише декілька з них.

  • Зросте транспортна доступність міста – люди будуть частіше приїзджати саме до нас та користуватися послугами підприємств нашого міста (заклади торгівлі і надання послуг, розважальні заклади тощо) – а це нові робоці місця, податки та наповнення місцевого боджету.
  • Більше молодих людей будуть поповнювати навчальні заклади Кременчука та залишатися працювати у нас, що дасть зростання кількості висококваліфікованих спеціалістів.
  • Сільські жителі будуть частіше обирати ринки нашого міста для реалізації своєї сільськогосподарської продукції, що позитивно відобразиться на асортименті, наповненості та конкурентній вартості.
  • І нарешті, при вїзді до Кременчука з відкритих вікон перестануть лунати щирі побажання на адресу місцевої влади.

Звісно ми не маємо на меті вчити батьків нашого міста в яких напрямках йому розвиватися – обгородитися ямами чи рости вшир та квітнути. Ми лише намагаємося трансформувати проблеми мешканців та їх звернення в імпульс дії з боку депутатів, які зобовязалися відстоювати інтереси своїх обранців.

І ось маємо хвилю народного обурення

Правду кажучи, це дійсно чужа проблема. Проте по цій проблемі щоденно рухаються в обох напрямках гості міста та його мешканці. Які прямо скажемо відчувають необхідність змін своєю пятою точкою. Це школярі та студенти, працівники міських підприємств, постачальники продуктів, батьки місцевих мешканців що везуть дітям до Кременчука пів-кабанчика та їх діти що їдуть до них саджати картоплю. І я особисто за 27 років незалежності тисячі разів проходячи чи проїзджаючи це непорозуміння з болем спостерігав як в прямому сенсі цього слова поглиблюється прірва між селом та містом.

Нагадаємо вельмишановним депутатам міської та обласної ради Кальченко та Макаруші про їх особисті обіцянки вирішити проблему до кінця року ще в 2016 році.

Також Кальченко запевняв в 2017 році що “Дорогу пока засыпали щебнем и спроектировали. К весне проведут капитальный ремонт”.

Сподіваємося що в цьому році депутати продовжать славну традицію і знову відвідають народне зібрання. Бажаємо їм щоб цього разу за їх словами стояли реальні дії.

Також місто має двох депутатів Верховної Ради України. Депутат Жеваго, що опікується частиною міста та Кременчуцьким районом, як раз мав би звернути увагу на шляхи з Горішніх Плавней, Рокитного, Нової Знам’янки, Омельника та Кохнівки, де проживає його електорат та член комісії по транспорту депутат Шаповалов, до якого близька міська влада і разом з якою важливо було б звернути увагу на в’їзди до міста зі сторони Власівки, Світловодська, Олександрії, Дніпра та Полтави. При такому лоббі у владі дуже дивною виглядає проблема кількох кілометрів доріг у нашому місті.

Можливо в даному випадку дуже багато треба вкласти та дуже мало вдасться вкрасти. Дуже б хотілося помілятися з цього приводу.

Громада пильнує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *