Депутат Кавунник звітувався перед виборцями за 2017 рік.

Депутат Кременчуцької міської ради Дмитро Кавунник звітувався перед своїми виборцями і перед мешканцями Кременчука за свою діяльність у 2017 році. Був обраний депутатом Кременчуцької міської ради як лідер виборчого списку “Радикальної партії Олега Ляшка” і не має свого виборчого округу.

Працює в постійній депутатській комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестиційної політики.

В період з 1.01.2017 по 31.01.2017 депутат Кавунник брав участь у 11 засіданнях Кременчуцької міської ради та 6 засіданнях депутатської комісії і поважною причиною його вітсутності на депутатських зібраннях вказані відрядження. На протязі року здійснював заплановані прийоми громадян: кожну першу п’ятницю щомісяця з 16 до 18 годин у громадській приймальні РПЛ за адресою вул. І. Сердюка, 1 кімната 134.

В результаті зустрічей з виборцями та за власною ініціативою депутат Кавунник подав 1 запит і 98 звернень, в яких порушував наступні питання:

Також депутат Кавунник відобразив у звіті волонтерську діяльність та регулярні поїздки з гуманітарною допомогою в зону проведення АТО та участь в офіційних прийомаг делегацій посольств Канади та Литви.

До своїх “радикальних” досягнень депутат Кавунник відніс участь у недопущенні виділення земельної ділянки у постійне користування московському патріархату РПЦ та запобіганні призначенню головним лікарем пологового будинку “лікаря-сепаратиста” Клімова.

До своїх досягнень депутат Кавунник також відніс проекти, профінансовані за власний кошт: придбання холодильнику в ЗОШ №28, творчий конкурс “Обличчя Кременчука” та новорічні подарунки для дітей ПНС “Славутич”.

Всі надбання депутата Кавунника наприкінці року були скомпрометовані заявою радикалів Кременчуцького району про неспроможність його, як керівника обласного осередку навести лад у лавах партії і закулісні домовленості з провладними керівниками Кременчуцької райради.

Особистих звернень на свою адресу на нашому сайті депутат Кавунник не отримував.

З більш змістовним звітом депутата Кавунника можна ознайомитись тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *