Депутат Іванян звітувався перед виборцями за 2017 рік

Депутат Кременчуцької міської ради Генадій Іванян звітувався перед своїми виборцями і перед мешканцями Кременчука за свою діяльність у 2017 році. Був обраний депутатом Кременчуцької міської ради як лідер виборчого списку політичної партії “Опозиційний блок” і депутат-мажоритарник по виборчому округу №42, яким опікується вже другу депутатську каденцію.

Працює в постійній депутатській комісії з питань житлово-комунального господарства, управління комунальною власністю, енергозбереження, транспорту, зв’язку та IT-технологій.

В період з 1.01.2017 по 31.01.2017 депутат Іванян брав участь у 8 засіданнях Кременчуцької міської ради та 10 засіданнях депутатської комісії і поважною причиною його вітсутності на депутатських зібраннях була хвороба. На протязі року здійснив 53 заплановані прийоми громадян: кожний другий вівторок щомісяця з 16 до 17 годин у Контакт-центр №23 за адресою вул. Республіканська, 81 та кожні перший і третій четвер місяця з 16 до 18 години в особистій громадській приймальні за адресою вул. Пушкіна, 22 і провів більше 250 незапланованих зустрічей з мешканцями виборчого округу.

Результатом зустрічей з громадою стали 3 запити і 167 звернень, в яких депутат Іванян вимагав від виконавчої влади вирішення наступних питань для мешканців свого виборчого округу та містян в цілому:

  • санітарна обрізка дерев, кронування та видалення сухостійних та фаутних дерев;
  • ремонт дорожнього покриття вулиць виборчого округу;
  • облаштування зручних сміттєвих майданчиків на території міста;
  • прокладання мереж “Міськсвітла” та освітлення вулиць виборчого округу;
  • відновлення стаціонарного телефонного зв’язку та ремонт кабельних телефонних мереж;
  • грейдерування доріг в приватному секторі виборчого округу;
  • дотримання графіків пільгових перевезень у транспорті на маршрутах, пов’язаних з правобережною частиною міста;

Також на протязі року депутат Іванян за власний кошт організував і провів кілька масштабних свят для містян. Зокрема до Дня Перемоги, Дня пам’яті і примирення, Дня захисту дітей, Дня волонтера, 60-річчя заснування мікрорайону Раківка, Нового року тощо.

Як меценат посприяв встановленню газових лічильників інвалідам І та ІІ груп та встановленню пандусу для інваліда-візковика, за власний кошт ремонтував та відновлював житлові приміщення ветеранів та інвалідів ВВВ та надавав їм адресну допомогу.

Вочевидь, не розлучаючись з “мерськими амбіціями”, депутат Іванян відобразив у звіті допомогу мешканцям міста з інших районів. Тут і допомога у вирішенні питання з електропостачанням мешканцям 297 кварталу, і допомога з ремонтом систем опалення на Молодіжному, і розчищення каналів на Щемилівці і Ревівці та інші корисні справи у віддалених районах міста.

Підтримав розвиток шахів в місті, сприяв нагородженню обдарованих дітей за перемоги в шкільних олімпіадах, організував надання безкоштовних юридичних консультацій в своїх громадських приймальнях.

Депутат Іванян відобразив у звіті плідну співпрацю з депутатами Полтавської обласної ради від Опозиційного блоку – Сазоновим, Алексюком і Гамзою, результатом якої стало залучення коштів обласного бюджету для ремонту онкодиспансеру, встановлення дитячих та спортивних майданчиків та благоустрій мікрорайону.

Займав доволі жорстку позицію на депутатських комісіях з приводу непрозорої діяльності окремих підрозділів УЖКГ міста, піддавав критиці нескінченні витрати на “озеленення” та виступав проти підвищення тарифів.

Особистих звернень на свою адресу на нашому сайті депутат Іванян не отримував.

З більш змістовним звітом депутата Іваняна можна ознайомитись тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *