Депутат Гриценко звітувався перед виборцями за 2017 рік.

Депутат Кременчуцької міської ради Юрій Гриценко звітувався перед своїми виборцями і перед мешканцями Кременчука за свою діяльність у 2017 році. Був обраний депутатом Кременчуцької міської ради як лідер виборчого списку політичної партії “Рідне місто” і не має свого виборчого округу.

Працює секретарем Кременчуцької міської ради. В період з 1.01.2017 по 31.01.2017 як секретар міської ради готував матеріали для 11 сесій міської ради та підготував докладний звіт про діяльність депутатів: відвідування ними комісій і сесій, кількість і тематику депутатських запитів, роботу депутатських постійних і тимчасових комісій тощо.

Питання, які піднімали депутати в запитах стосувались: забруднення атмосферного повітря, врегулювання транспортних та пішохідних потоків на окремих вулицях міста, облаштування зупинок громадського транспорту, відновлення артезіанських свердловин на території міста, удосконалення механізму надання житлових субсидій, відновлення зовнішнього освітлення в будинках, благоустрій та приведення до належного стану дитячі майданчики, поліпшення харчування у дитячій лікарні та інші.

Рекордсменом за поданими запитами є депутат Кальченко, який подав на розгляд колег 14 запитів, а до п’ятірки найактивніших увійшли депутати Плескун (10), Головач (9), Сідерка (5) та Шибашов (4). Загалом запити подавали 22 депутати: Піддубна, Іванян, Костромінов та Гордєєва по 3, Павленко, Ульянов, Коркішко, Таценюк, Головко, Литвиненко та Шевченко по 2, Мельник, Макаров, Котляренко, Угніч, Кавунник та Погрібний по 1. Інші 20 (Бокован, Грінченко, Калашник Віктор, Калашник Олександр, Котляр, Курченко-Гай, Лозовик, Мосієнко, Почтовюк, Порицький, Проценко, Прокоп, Сергієнко, Роженко, Терещенко Костянтин, Терещенко Денис, Федорченко, Шляхова та Яцина), що становить майже половину складу міської ради, запитів не подавали, напевно, не мали звернень від своїх виборців.

Що стосується відвідування депутатами сесій і комісій, то докладну інформацію по цій темі ми публікували у статті Зневага обов’язками депутата через прогули сесій і комісій. Хто з депутатів нехтує виконанням “Закону про статус депутатів місцевих рад”, також вона оприлюднена у звіті депутата Гриценка

Що стосується звернень від громади на адресу депутата Гриценко на нашому сайті, то “прямих” звернень він не отримував, але ми сподівались, що він зверне увагу на звернення мешканців 31-го виборчого округу, який закріплений за фракцією “Рідне місто” в результаті перемоги їхнього кандидата. Звернення стосувалось кронування дерев, стану дорожнього покриття та претензій про вітсутність обов’язкових прийомів громади на окрузі.

З більш змістовним звітом депутата Гриценка можна ознайомитись тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *