Депутат Гордєєва звітувалась перед виборцями за 2017 рік

Депутат Кременчуцької міської ради Валентина Гордєєва звітувалась перед своїми виборцями і перед мешканцями Кременчука за свою діяльність у 2017 році. Була обрана депутатом Кременчуцької міської ради від 33-го виборчого округу, обиралась від політичної партії «Самопоміч».

Працює в постійній депутатській комісії з питань житлово-комунального господарства, управління комунальною власністю, енергозбереження, транспорту, зв’язку та IT-технологій.

В період з 1.01.2017 по 31.01.2017 депутат Гордєєва брала участь всього у 8 засіданнях Кременчуцької міської ради та значиться у 2017 році однією зі злісних прогульників сесійних засідань та засідань депутатських комісій, але вказує що поважною причиною її вітсутності на депутатських зібраннях була хвороба. На протязі року здійснювала заплановані прийоми громадян кожний вівторок щомісяця з 12.00 до 14.00 годин у Контакт-центр №18 вул. Велика набережна, 10 і здійснила більше 300 незапланованих прийомів під час спілкування з виборцями на окрузі.

Результатом зустрічей з громадою стали більше 80 запитів і звернень, в яких депутат Гордєєва вимагала від виконавчої влади вирішення наступних питань для мешканців свого виборчого округу та містян в цілому:

  • ремонт дорожнього покриття на мікрорайоні Лашки (хоча це не її виборчий округ, і там є свій депутат Микола Порицький);
  • санітарна обрізка дерев, кронування та видалення сухостійних та фаутних дерев на території виборчого округу та парку “Студентський”;
  • створення комісій для контролю діяльності по наданню експлуатаційних послуг, ремонту мереж і обслуговування населення від управляючої компанії “Місто для людей”;
  • встановлення нових поштових скриньок у багатоповерхових будинках виборчого округу;
  • прокладання мереж “Міськсвітла” та освітлення вулиць виборчого округу;

Також на протязі року депутат Гордєєва активно боролась з порушеннями законодавства у судах різних інстанцій. За 2017 рік депутатка повідомила про 11 виграних у судах справ, в тому числі про скасування рішень виконкому, протиправних дій працівників прокуратури та національної поліції. 

Що стосується звернень від громади на адресу депутата Гордєєвої на нашому сайті, то мешканці міста звертались солідарно до неї і депутатів фракції “ПОРУЧ”. Звернення стосувалось обладнання тонелю під зілізничними коліями по вулиці Гагаріна освітленням та зручними умовами пересування, але ніяких дій, нажаль, ні від кого з депутатів ми не побачили, хоча з моменту звернення минуло більше року.

З більш змістовним звітом депутатки Гордєєвої можна ознайомитись тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *