Депутат Головко звітувалась перед виборцями за 2017 рік.

Депутат Кременчуцької міської ради Валентина Головко звітувалась перед своїми виборцями і перед мешканцями Кременчука за свою діяльність у 2017 році. Була обрана депутатом Кременчуцької міської ради від 36-го виборчого округу, обиралась від політичної партії «Рідне місто».

Працює в постійній депутатській комісії з питань промисловості, будівництва, підприємницької діяльності, побутового, торговельного обслуговування та регуляторної політики.

В період з 1.01.2017 по 31.01.2017 депутат Головко брала участь у 11 засіданнях Кременчуцької міської ради, здійснила 12 прийомів громади у своїй громадській приймальні (кожний другий четвер щомісяця з 16.00 до 18.00 годин у Контакт –центр №22 за адресою: вул. І.Приходька, 91) та безліч прийомів безпосередньо на робочому місті у профспілковому комітеті для своїх виборців, які працюють на КВБЗ.

Результатом зустрічей з громадою стали 89 запитів і звернень, в яких депутат Головко вимагала від виконавчої влади вирішення наступних питань для мешканців свого виборчого округу та містян в цілому:

  • ремонт дорожнього покриття основної крюківської магістралі – вулиці Герасимовича;
  • санітарна обрізка дерев, кронування та видалення сухостійних та фаутних дерев;
  • грейдерування доріг в приватному секторі виборчого округу;
  • відновлення стаціонарного телефонного зв’язку та ремонт кабельних телефонних мереж;
  • ремонт існуючих і облаштування нових сучасних автобусних зупинок;
  • дотримання графіків пільгових перевезень у транспорті на маршрутах, пов’язаних з правобережною частиною міста;
  • прокладання мереж “Міськсвітла” та освітлення вулиць виборчого округу;

На протязі року депутат Головко брала активну участь у загальноміських заходах з прибирання та озеленення міста, благоустрою території виборчого округу разом. За її особистої підтримки проводились заходи по вшануванню ветеранів Другої світової війни і ветеранів праці, привітанню маленьких мешканців у школах та дитячих садках солодкими подарунками на новорічні свята та відкриттю нових сучасних дитячих майданчиків тощо.

Приорітетними напрямками своєї депутатської діяльності депутат Головко вважає захист інтересів громади, виконання доручень виборців і забезпечення своєчасного та ефективного вирішення звернень та скарг від громади.

Що стосується звернень від громади на адресу депутата Головко на нашому сайті, то “прямих” звернень вона не отримувала.

З більш змістовним звітом депутатки Головко можна ознайомитись тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *