Два роки VII каденції. Що зробили місцеві депутати для Кременчука і його мешканців. Позафракційні депутати.

25 жовтня минуло рівно два роки з дати останніх виборів депутатів Кременчуцької міської ради і Полтавської обласної ради і, за пропозиціями і проханнями наших читачів, ми намагаємось надати ознайомчу інформацію про діяльність кременчуцьких депутатів місцевих рад за перші два роки їхньої каденції.

Після знайомства з депутатами фракцій “Самопоміч”, “Радикальної партії Ляшка”, ББП “Солідарність”,  “Рідне місто”, “Укроп” та “Опозиційний блок” та “ПОРУЧ”  в Кременчуцькій міській раді, ми знайомимо наших читачів з позафракційними депутатами Віктором Калашником та Оксаною Піддубною.

Калашник Віктор Васильович

Депутатом Кременчуцької міської ради Віктор Калашник обирається вдруге. У 2010 році Віктор Калашник обирався за списками БЮТ “Батьківщина” і потрапив до владної команди колишнього мера Кременчука Олега Бабаєва, а після його трагічної загибелі виконував обов’язки мера міста.

В 2015 році Віктор Калашник обрався депутатом як лідер виборчого списку БПП “Солідарність” і був кандидатом в мери міста, але поступився діючому міському голові Віталію Малецькому у другому турі виборів.

На одному з перших сесійних засідань депутат Калашник заявив про свій намір бути позафракційним депутатом. Наразі, як депутат-мажоритарник він опікується виборчим округом №4.

Депутат Віктор Калашник входить до складу постійної депутатської комісії з питань освіти, молоді, культури, спорту, соціального захисту населення, розгляду питань, пов’язаних з АТО, охорони здоров’я, материнства та дитинства.

Місцеві ЗМІ у післявибочий період його майже не згадували, лише кілька разів подаючи скандальні репортажі про його особисті конфлікти з представниками правоохоронних органів.

Звернень на нашому сайті депутат Калашник не отимував і його депутатська діяльність відображена лише в його звіті перед виборцями.

Депутат Віктор Калашник має акаунт у ФБ, але не є його активним користувачем.

Щодо “антинародних і геноцидних” рішень виконавчої влади з приводу підвищення вартості проїзду  і комунальних послуг по теплопостачанню від КП “Теплоенерго”, депутат Калашник не голосував за скасування дії таких рішень для громади і підтримав чергові “покращення життя” кременчужан

Е-Декларація депутата Віктора Калашника і Звіт за депутатську діяльність.

Піддубна Оксана Миколаївна 

Депутатом Кременчуцької міської ради Оксана Піддубна обирається вперше, але досвід депутатської діяльності має як екс-депутат Автозаводської районної ради від БЮТ “Батьківщина” і, напевно, великий запас нереалізованих претензій до виконавчої влади залишився їй у спадок з минулої каденції.

Обиралась депутатом як лідер виборчого списку ВО “Укроп” і конкурувала з діючим міським головою за крісло мера. Працює в депутатській “земельній” комісії. Опікується вибочим округом №19 і інтересами мешканців В. Кохнівки.

Позицію боротьби “з узурпацією влади міським головою і його фіолетовою сіткою” не завжди розділяли її соратники по фракції і, врешті-решт, радикально налаштована депутатка прийняла рішення про вихід з фракції і продовження війни з виконавчою владою самостійно.

У місцевих ЗМІ депутатка Піддубна користується популярністю. Провладні видання “КременчугTODAY” та “AVтограф” чого тільки не писали і яких тільки секретів не видавали. Було і про “секретну” поїздку до США, і про одруження з Жеваго, і про “депутата-ляльку”, і про порушення закону вкупі з алкогольними пристрастями, і про комплекси і психічне здоров’я,  і про особисті вподобання в нижній білизні, і ще багато про що з намаганням тоненько принизити і постібатись.

Інші місцеві видання приділили поважній депутатці не менше уваги, але на відміну від “особистого життя” депутатки, вони висвітлювали її депутатську діяльність щодо боротьби з корупцією у виконавчій владі, судовими справами по резонансних рішеннях виконкому, піар-компанією мера та нардепа Шаповалова за кошти кременчужан та  протистоянь по земельних питаннях, які виносились на розгляд сесій в інтересах міської влади.

На сторінках нашого видання мешканці міста звертались до депутатки Піддубної кілька разів. Звернення стосувались екологічної проблеми річки Сухий Кагамлик, на які, депутат, нажаль не зреагувала. Також була скарга від мешканців її виборчого округу на вітсутність зупинок міського транспорту і тут шановна депутатка перебільшила сама себе, піднявши під приводом звернення громади ще більш болючі для влади питання.

Також, майже всі місцеві видання висвітлювали її боротьбу з марнотрацтвом владних чиновників на комунальних підприємствах  міста і підвищенням тарифів “Теплоенерго”.

Тобто, маємо чітке уявлення, що здебільшого діяльність депутатки Піддубної направлена на викриття схем виконкому і на боротьбу з виконавчою владою, яка іноді переходить у з’ясування особистих “кумівських” стосунків та виставлення конфлікту з місцевою владою на посміховисько перед поважними гостями міста.

Депутат Піддубна має акаунт у ФБ і активно розповсюджує через нього інформацію про свою депутатську і громадську діяльність.

Щодо “антинародних і геноцидних” рішень виконавчої влади з приводу підвищення вартості проїзду  і комунальних послуг по теплопостачанню від КП “Теплоенерго”, депутат Піддубна була ініціатором відповідних проектів рішень за скасування чергових “покращень життя” кременчужан

Е-Декларація депутата Піддубної і Звіт за депутатську діяльність.

2 thoughts on “Два роки VII каденції. Що зробили місцеві депутати для Кременчука і його мешканців. Позафракційні депутати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *