Два роки VII каденції. Що зробили місцеві депутати для Кременчука і його мешканців. Фракція “ПОРУЧ”

25 жовтня минуло рівно два роки з дати останніх виборів депутатів Кременчуцької міської ради і Полтавської обласної ради і, за пропозиціями і проханнями наших читачів, ми намагаємось надати ознайомчу інформацію про діяльність кременчуцьких депутатів місцевих рад за перші два роки їхньої каденції.

Після знайомства з депутатами фракцій “Самопоміч”, “Радикальної партії Ляшка”, ББП “Солідарність”,  “Рідне місто”, “Укроп” та “Опозиційний блок” Кременчуцькій міській раді, ми знайомимо наших читачів з наступною фракцією – ПП “ПОРУЧ”,  до складу якої входять Микола Бокован, Микола Шевченко, Зінаїда Проценко, Олена Мосієнко, Андрій Макаров, Григорій Угніч та Тетяна Сергієнко.

Бокован Микола Володимирович

Депутатом Кременчуцької міської ради Микола Бокован обирається вперше, але має досвід в політичних справах, і під опікою нинішнього мера Кременчука працював в “Молодіжному парламенті”, вихідці з якого організувались в громадський рух, а з часом і в політичну партію “ПОРУЧ”. З початку каденції є головою фракції “ПОРУЧ” в Кременчуцькій міській раді. Широкому загалу відомий як активний член громадського руху “Поруч” і помічник народного депутата Юрія Шаповалова. Його разом з паном Ульяновим обрали своїми депутатами мешканці виборчого округу №8.

Працює в депутатській “земельній” комісії.

На сторінках місцевих ЗМІ його діяльність висвітлювалась з різних боків. Видання, лояльні і прихильні до мера Кременчука і народного депутата Шаповалова, описували його діяльність у яскравих тонах і високо оцінювали його лідерські якості. Інші авторитетні видання напроти, здебільшого лаяли і критикували його діяльність, намагаючись висвітлити об’єктивну, на їхню думку, реальні справи депутата Бокована.

Депутатська діяльність пана Бокована на виборчому окрузі критикувалась і на сторінках нашого видання. Мешканці виборчого округу кілька раз звертались до нього за допомогою у вирішенні питань, але ніякої реакції на звернення громади, нажаль, ми не побачили.

Крім звернень особисто до депутата Бокована, ми фіксували звернення до депутатів фракції “ПОРУЧ” в інших районах міста, де за виборчим округом не закріплений мажоритарний депутат і на сайті міської ради відповідальність значиться груповою за всіма депутатами фракції. Таких округів в місті чотири 9, 11, 29, 30 і майже з усіх ми публікували звернення представників громади. Маємо констатувати, що двічі після таких звернень накази і прохання громади були виконані, але їх більша частина, нажаль, була проігнорована.

Депутатська діяльність пана Бокована відображена в його звіті перед виборцями. На протязі двох років каденції він постійно приймає участь у загальноміських заходах разом з командою мера.

Депутат Бокован має акаунт у ФБ і є активним користувачем соцмережі.

Щодо “антинародних і геноцидних” рішень виконавчої влади з приводу підвищення вартості проїзду  і комунальних послуг по теплопостачанню від КП “Теплоенерго”, депутат Бокован не голосував за скасування дії таких рішень для громади і підтримав чергові “покращення життя” кременчужан

Е-Декларація депутата Бокована та Звіт за депутатську діяльність.

Шевченко Микола Іванович

Депутатом Кременчуцької міської ради Микола Шевченко став вперше. До складу міської ради потрапив після формування мером владної команди і отримання посади віце-мера пані Усановою, як наступний за виборчим списком. Опікується виборчим округом №6. Широкому загалу до обрання депутатом був відомий як секретар пані Усанової.

Є головою депутатської комісії з питань промисловості, будівництва, підприємницької діяльності, побутового, торгівельного обслуговування та регуляторної політики, але не завжди здатен забезпечити робочій кворум і критикує колег за ігнорування засідань комісії.

Є найактивнішим депутатом фракції “ПОРУЧ”, приймав участь у розробці і запровадженні міських програм з розвитку велоруху та “Громадського бюджету”. Постійно виступає організатором та ведучим розважальних та святкових заходів виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, де працює керівником відділу реалізації молодіжної політики.

Особливою увагою місцеві ЗМІ його не балують, згадуючи його лише в контексті критичних висловів на адресу “молодої команди мера”. Звернень на свою адресу на нашому сайті депутат Шевченко не отримував, лише був згаданий у кількох зверненнях до депутатів фракції “ПОРУЧ”.

Депутат Шевченко має акаунт у ФБ і є активним користувачем соцмережі.

Щодо “антинародних і геноцидних” рішень виконавчої влади з приводу підвищення вартості проїзду  і комунальних послуг по теплопостачанню від КП “Теплоенерго”, депутат Шевченко не голосував за скасування дії таких рішень для громади і підтримав чергові “покращення життя” для кременчужан

Е-Декларація депутата Шевченка та Звіт за депутатську діяльність.

Проценко Зінаїда Валеріївна

Депутатом Кременчуцької міської ради Зінаїда Проценко обирається вперше. Своїм депутатом її обрали мешканці виборчого округу №39. До обрання депутатом широкому загалу була відома як активіст “Молодіжного парламенту”.

Задіяна в депутатській Регламентній комісії. Працює заступником Крюківської районної адміністрації.

Місцеві ЗМІ за період каденції згадували її лише кілька разів: у зв’язку з підозрою про вчинення корупційних дій, неправдиві свідчення її чоловіка віце-мера Руслана Проценка кременчуцьким журналістам щодо отримання нової квартири, поважне відношення до неї мера та народження двох чудових малюків.

Звернень на нашому сайті депутат Проценко не отримувала, але була згадана у зверненнях до депутатів ПП “ПОРУЧ”.

На протязі каденції вона постійно приймає участь у загальноміських заходах разом з командою мера.

Депутат Проценко має акаунт у ФБ і є активним користувачем соцмережі.

Щодо “антинародних і геноцидних” рішень виконавчої влади з приводу підвищення вартості проїзду  і комунальних послуг по теплопостачанню від КП “Теплоенерго”, депутат Проценко не голосувала за скасування дії таких рішень для громади і підтримала чергові “покращення життя” для кременчужан

Е-Декларація депутатки Проценко і Звіт за депутатську діяльність.

Мосієнко Олена Вікторівна

Депутатом Кременчуцької міської ради Олена Мосієнко обирається вперше. Своїм депутатом її обрали мешканці виборчого округу №27. До обрання депутатом широкому загалу була відома як лідер студентського руху КрНУ ім. Остроградського і активіст “Молодіжного парламенту”

Працює в депутатській комісії з питань ЖКГ.

Місцеві ЗМІ за час каденції згадували її лише в контексті критичних висловів на адресу “молодої команди мера” і критикували за вітсутність власної думки.

Особисте звернення на нашому сайті депутат Мосієнко отримувала одного разу, воно стосувалось багаторічної проблеми – облаштування пішохідних доріжок в районі входу до ЗОШ №17 і була згадана у зверненнях до депутатів ПП “ПОРУЧ”.

На протязі каденції вона постійно приймає участь у загальноміських заходах разом з командою мера.

Депутат Мосієнко має акаунт у ФБ , але не є активним користувачем соцмережі.

Щодо “антинародних і геноцидних” рішень виконавчої влади з приводу підвищення вартості проїзду  і комунальних послуг по теплопостачанню від КП “Теплоенерго”, депутат Мосієнко не голосувала за скасування дії таких рішень для громади і підтримала чергові “покращення життя” для кременчужан

Е-Декларація депутатки Мосієнко і Звіт за депутатську діяльність.

Макаров Андрій Ігорович

Депутатом Кременчуцької міської ради Андрій Макаров став вперше. До складу міської ради потрапив після формування мером владної команди і отримання посади віце-мера паном Проценком, як наступний у виборчому списку. Опікується виборчим округом №23.

Є секретарем депутатської комісії з питань освіти, молоді, культури, спорту, соціального захисту населення, розгляду питань, пов’язаних з АТО, охорони здоров’я, материнства та дитинства. Приймає активну участь у розважальних та святкових заходах виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, де працює у відділі реалізації молодіжної політики.

Особливою увагою місцеві ЗМІ його не балують, згадуючи його лише в контексті критичних висловів на адресу “молодої команди мера”. Звернення на свою адресу на нашому сайті депутат Макаров отримував лише раз. Воно стосувалось виконання ремонтних робіт приміщення ДНЗ №79 і благоустрою його території.  Депутат Макаров зреагував дуже швидко і звернувся до міської влади з відповідним запитом, але зміст відповіді мера не надавав і яким чином ця проблема буде вирішуватись, нажаль, невідомо.

Депутат Макаров має акаунт у ФБ і є активним користувачем соцмережі.

Щодо “антинародних і геноцидних” рішень виконавчої влади з приводу підвищення вартості проїзду  і комунальних послуг по теплопостачанню від КП “Теплоенерго”, депутат Макаров не голосував за скасування дії таких рішень для громади і підтримав чергові “покращення життя” для кременчужан

Е-Декларація депутата Макарова та Звіт за депутатську діяльність.

Угніч Григорій Анатолійович

Депутатом Кременчуцької міської ради Григорій Угніч обирається вперше. Свою довіру йому виказали мешканці виборчого округу №38. Широкому загалу відомий як багаторічний беззмінний керівник дитячого табору “Зоряний” та волонтер ГО “Нове серце”.

Є секретарем бюджетної комісії.

Місцеві ЗМІ відмічали його зацікавленість у питанні неголосування за ратифікацію Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами. На думку депутата Угніча поняття “гендерної рівності”, “гендер”, “гендерна чутливість” виходять за рамки загально прийнятого і зрозумілого нашим людям поняття “стать” і викривлюють розуміння ґендерної рівності, як рівності прав жінок і чоловіків.

Звернень від громади на нашому сайті депутат Угніч не отримував і був відмічений лише в зверненнях до ПП “ПОРУЧ”.

Депутат Угніч має акаунт у ФБ і є активним користувачем соцмережі.

Щодо “антинародних і геноцидних” рішень виконавчої влади з приводу підвищення вартості проїзду  і комунальних послуг по теплопостачанню від КП “Теплоенерго”, депутат Макаров не голосував за скасування дії таких рішень для громади і підтримав чергові “покращення життя” для кременчужан

Е-Декларація депутата Угніча та Звіт за депутатську діяльність.

Сергієнко Тетяна Павлівна

Депутатом Кременчуцької міської ради Тетяна Сергієнко обирається вперше. Своїм депутатом її обрали мешканці виборчого округу №35.

Працює в депутатській комісії з питань бюджету.

Місцеві ЗМІ за час каденції згадували її лише в контексті критичних висловів на адресу “молодої команди мера” і критикували за вітсутність власної думки.

Особисте звернення на нашому сайті депутат Сергієнко отримувала двічі, вони стосувались благоустрію великого двору між будинками за адресою вулиця Мічуріна будинки 77, 79, 83, 85 та 89 та екологічної катастрофи озера на 3-му Занасипі та згадувалась у загальних зверненнях до ПП “ПОРУЧ”

На протязі каденції вона постійно приймає участь у загальноміських заходах разом з командою мера.

Депутат Сергієнко має акаунт у ФБ, але не є активним користувачем соцмережі.

Щодо “антинародних і геноцидних” рішень виконавчої влади з приводу підвищення вартості проїзду  і комунальних послуг по теплопостачанню від КП “Теплоенерго”, депутат Сергієнко не голосувала за скасування дії таких рішень для громади і підтримала чергові “покращення життя” для кременчужан

Е-Декларація депутатки Сергієнко і Звіт за депутатську діяльність.