Два роки VII каденції. Що зробили місцеві депутати для Кременчука і його мешканців. Фракція “Опозиційний блок”

25 жовтня минуло рівно два роки з дати останніх виборів депутатів Кременчуцької міської ради і Полтавської обласної ради і, за пропозиціями і проханнями наших читачів, ми починаємо низку публікацій про діяльність кременчуцьких депутатів місцевих рад за перші два роки їхньої каденції.

Після знайомства з депутатами фракцій “Самопоміч”, “Радикальної партії Ляшка”, ББП “Солідарність”,  “Рідне місто” та “Укроп” в Кременчуцькій міській раді, ми знайомимо наших читачів з наступною фракцією – ПП “Опозиційний блок”,  до складу якої входять Генадій Іванян, Денис Терещенко, Микола Порицький, Володимир Грінченко, Костянтин Терещенко, Максим Литвиненко та Руслан Федорченко.

Іванян Генадій Михайлович

Депутатом Кременчуцької міської ради від ПП “Оплозиційний блок” Генадій Іванян обирався  по 42-му виборчому округу і був кандидатом в мери Кременчука. Депутатом міської ради обирається втретє і опікується здебільшого проблемами правобережної частини міста. На даний момент є головою кременчуцького осередку ПП “Опозиційний блок” та головою фракції в Кременчуцькій міській раді. Широкому загалу депутат Іванян відомий як депутат попередніх каденцій, бізнесмен і меценат. Депутатська діяльність пана Іваняна відображена в його звіті перед виборцями. На протязі двох років каденції він провів більш ніж 100 прийомів громадян і підготував більше трьохсот запитів і звернень.

Депутат Іванян входить до складу постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, управління комунальною власністю, енергозбереження, транспорту, зв’язку та IT-технологій. Завжди займає принципову позицію щодо прозорої діяльності комунальних підприємств і виступає з критикою незрозумілих розтрат бюджетних коштів, є прихильником створення наглядових рад на КП міста із залученням депутатів, громади і професійних аудиторів.

Місцеві ЗМІ висвітлювали його діяльність з різних боків, прихильні до міської влади видання “АVтограф” та “КременчукTODAY” висвітлювали “шпигунські пристрасті правої руки путіна” і поливали брудом особисто його та всіх опоблоківців взагалі. Рупор Опозиційного блоку Думка.соm напроти висвітлює лише “світлі сторони діяльності депутата Іваняна для своїх виборців. А інші місцеві видання досить нейтрально висвітлювали його окремі депутатські пропозиції та критичні вислови на адресу діючої влади і молодої команди мера.

Депутатська діяльність пана Іваняна на своєму виборчому окрузі вже у продовж багатьох років є досить плідною. Депутат відгукується на всі прохання і побажання громади,  користується повагою у своїх виборців і колег і співпрацює з депутатами Полтавської обласної ради Олегом Сазоновим, Олександром Алексюком та Сергієм Гамзою, які також є представниками “Опозиційного блоку” і також користуються підтримкою виборців правобережної частини міста.

Депутат активно підтримує і започатковує різноманітні заходи для своїх виборців: організовує свята для малечі і мешканців Раківки, займається волонтерством, приймає участь у природоохоронних заходах, опікується розвитком шахів в місті тощо.

Щодо “антинародних і геноцидних” рішень виконавчої влади з приводу підвищення вартості проїзду  і комунальних послуг по теплопостачанню від КП “Теплоенерго”, депутат Іванян підтримував скасування рішення про підвищення вартості проїзду і скасування рішення про підвищення тарифів.

Депутат Іванян має акаунт у ФБ і є активним користувачем соціальних мереж. 

Е-Декларація депутата Іваняна та Звіт за депутатську діяльність

Порицький Микола Миколайович

Депутатом Кременчуцької міської ради Микола Порицький обирається вже не вперше, також має великий досвід чиновницької діяльності в сфері ЖКГ і відомий широкому загалу в самому Кременчуці і далеко за його межами. Депутатом міської ради обирався як лідер виборчого списку ПП “Опозиційний блок” і тривалий час був лідером фракції в міській раді. Депутатську діяльність здійснює на виборчому окрузі №17, але конкретики по його справах ми, нажаль не маємо з причини ненадання депутатом свого звіту.

Є заступником голови “бюджетної” комісії і іноді провокує конфліктні ситуації з представниками виконавчої влади, відповідальними за сферу ЖКГ. Часто критикує виконавчу владу саме в питаннях ЖКГ, профільним заступником з яких він тривалий час працював при різних очільниках міста. Місцеві ЗМІ особливою увагою пана Порицького не балують, звернень на свою адресу на нашому сайті як депутат він не отримував.

Депутат Порицький є прихильником здорового засобу життя і завжди приймає участь у депутатських змаганнях.

Депутат Порицький має акаунт в ФБ і є активним користувачем соціальних мереж, але інформації про свою депутатську і іншу діяльність він не публікує, обмежуючись розглядом політичних новин та нових технологій у сфері ЖКГ.

Щодо “антинародних і геноцидних” рішень виконавчої влади з приводу підвищення вартості проїзду  і комунальних послуг по теплопостачанню від КП “Теплоенерго”, депутат Порицький підтримував скасування рішення про підвищення вартості проїзду і скасування підвищення тарифів.

Звіт за депутатську діяльність і Е-Декларацію депутат Порицький не надавав, тим самим спровокувавши по відношенню до себе прокурорську перевірку

Грінченко Володимир Вадимович

Депутатом Кременчуцької міської ради Володимир Грінченко обирається вперше. Свою довіру йому виказали мешканці 15-го виборчого округу і обрали його депутатом. Широкому загалу до обрання депутатом відомий не був.

Має працювати в депутатській комісії з питань промисловості, будівництва, підприємницької діяльності, побутового і торгівельного обслуговування та регуляторної політики, але за даними місцевих ЗМІ є дуже рідким гостем на комісіях і, навіть, сесіях міської ради – на жодному з засідань комісії депутат не з’явився,  а з більш ніж двох десятків сесійних засідань пропустив більше третини.

Зацікавленості у ЗМІ депутат Грінченко крім критичних висловів “про прогули” не викликав, тому про іншу його діяльність інформації ми не маємо.

Депутат Грінченко має акаунт у ФБ, але не є активним користувачем соцмереж

Щодо “антинародних і геноцидних” рішень виконавчої влади з приводу підвищення вартості проїзду  і комунальних послуг по теплопостачанню від КП “Теплоенерго”, депутат Грінченко був вітсутній під час розгляду цих важливих для містян питань і мимоволі підтримав підвищення вартості проїзду і підвищення тарифів.

Звіт за депутатську діяльність депутатом надано, а Е-Декларацію пан Грінченко не надавав, тим самим спровокувавши по відношенню до себе прокурорську перевірку

Терещенко Денис Юрійович

Депутатом Кременчуцької міської ради Денис Терещенко обирається вже не вперше. Свою довіру йому на протязі третьої каденції виказують мешканці виборчого округу №5 – мікрорайону Ревівка. Широкому загалу відомий як депутат минулих каденцій, бізнесмен і засновник “Фонду розвитку громади Кременчука імені родини благодійників Терещенків”.

Є головою депутатської комісії з “гуманітарних” питань і постійно наголошує на найвищій продуктивності праці своєї комісії. Є розробником і співрозробником кількох важливих для кременчужан проектів рішень та ініціював разом з колегами звернення до суду з приводу скасування рішень виконавчого комітету  про підвищення тарифів. Постійно критикує виконавчу владу в питаннях пасажирських перевезень, освітньої і медичної галузей, підвищення тарифів та екології.

Щодо діяльності на виборчому окрузі, то відповідально можна зазначити, що “депутат працює”. Він є активним учасником і організатором багатьох святкових заходів, “сімейний фонд Терещенків” опікується багатодітними та малозабезпеченими родинами, відшкодовує перевізникам вартість перевезень ревівських школярів. На Ревівці невдовзі з’явиться “центр сімейної медицини” та аптечний пункт за програмою “Доступні ліки”, ремонтуються приміщення “нових” дитячих садочків.

Місцеві ЗМІ висвітлюють діяльність депутата Дениса Терещенка виключно у площині конфліктів з виконавчою владою і з повагою ставляться до виконаних ним обіцянок своїм виборцям, публікуючи звіти про його “добрі справи для людей”

На нашому сайті депутат Денис Терещенко отримував звернення кілька разів і майже завжди намагався швидко відреагувати і вирішити проблему.

Щодо “антинародних і геноцидних” рішень виконавчої влади з приводу підвищення вартості проїзду  і комунальних послуг по теплопостачанню від КП “Теплоенерго”, депутат Терещенко підтримував скасування рішення про підвищення вартості проїзду і скасування підвищення тарифів.

Депутат Денис Терещенко має акаунт у ФБ і є активним користувачем соцмережі.

Е-Декларація депутата Дениса Терещенка та Звіт за депутатську діяльність

Литвиненко Максим Валерійович

Депутатом Кременчуцької міської ради Максим Литвиненко обирається вперше. Своїм депутатом його обрали мешканці виборчого округу №16. Широкому загалу був відомий як бізнесмен і власник мережі аптек та низки підприємств медичної галузі.

Є заступником голови “регламентної” комісії, куди перейшов із “земельної”, зробивши рокіровку зі своїм колегою Костянтином Терещенком через зайнятість на основній роботі в Києві і неможливість відвідувати засідання комісії. Разом з колегами Грінченком і Федорченком входить до числа депутатів, які пропустили значну частину сесійних засідань і майже не з’являлись на засідання своїх комісій.

Депутат Литвиненко є прихильником здорового засобу життя та постійно приймає участь у колективних депутатських змаганнях

Діяльность депутата на виборчому окрузі і його депутатські ініціативи відображені в його Звіті перед виборцями.

Ініціативи депутата Литвиненка стосувались встановлення світлофорів та лежачих поліцейських на небезпечних перехрестях і ділянках дороги.

На нашому сайті отримував “солідарні” звернення громади до депутатів з приводу “стихійної торгівлі” в районі ринку “Толока” і зупинки Вадима Пугачьова та стану тротуарного покриття в районі зупинок Гвардійська та Вадима Пугачьова.

Нажаль, про реакцію депутата по цих зверненнях ми не знаємо…

Щодо “антинародних і геноцидних” рішень виконавчої влади з приводу підвищення вартості проїзду  і комунальних послуг по теплопостачанню від КП “Теплоенерго”, депутат Литвиненко був вітсутній під час розгляду цих важливих для містян питань і мимоволі підтримав підвищення вартості проїзду і підвищення тарифів.

Депутат Литвиненко має акаунт у ФБ і є активним користувачем соцмережі.

Е-Декларація депутата Литвиненка та Звіт за депутатську діяльність

Терещенко Костянтин Олександрович

Депутатом Кременчуцької міської ради Костянтин Терещенко обирається вперше. Свою довіру йому виказали мешканці 21-го виборчого округу. Широкому загалу став відомий напередодні виборів 2015 року, коли правоохоронці намагались “підставити і скомпроментувати” його як кандидата від опозиції, втягнувши до скандалу з розповсюдженням наркотиків.

Працює в депутатській “земельній” комісії. Згідно наданого депутатського звіту провів більше 40 запланованих прийомів громадян і підготував більше 100 запитів і звернень на виконання прохань і наказів виборців.

Місцеві ЗМІ приділяли багато уваги описанню конфліктної ситуації і судових справ депутата Терещенка з поліціянтами, які врешті-решт вирішились на користь депутата і його політичної сили.

До депутатських ініціатив Костянтина Терещенка можна віднести декларування боротьби з незаконними гральними закладами міста та пропозиції щодо поліпшення інфраструктури дорожнього руху в місті.

Депутат Терещенко є прихильником здорового засобу життя і завжди приймає участь у депутатських змаганнях.

Щодо “антинародних і геноцидних” рішень виконавчої влади з приводу підвищення вартості проїзду  і комунальних послуг по теплопостачанню від КП “Теплоенерго”, депутат Терещенко підтримував скасування рішення про підвищення вартості проїзду і скасування підвищення тарифів.

Депутат Костянтин Терещенко не має акаунту в ФБ і не є активним користувачем соцмереж.

Е-Декларація депутата Костянтина Терещенка та Звіт за депутатську діяльність

Федорченко Руслан Анатолійович

Депутатом Кременчуцької міської ради Руслан Федорченко обирається вдруге. Свою довіру йому виказали мешканці мікрорайону Петрівка і виборчого округу №18. Депутатський досвід минулої каденції та досвід роботи в виконавчий владі міста – пан Федорченко очолював КП “Благоустрій Кременчука”, дозволили йому впевнено перемогти конкурентів на своєму окрузі.

Місцеві ЗМІ про ігнорування депутатом Федорченком засідань депутатської комісії, а іноді і сесійних засідань писали досить часто, але на голосуваннях за резонансні питання депутат був присутній.

Щодо “антинародних і геноцидних” рішень виконавчої влади з приводу підвищення вартості проїзду  і комунальних послуг по теплопостачанню від КП “Теплоенерго”, депутат Федорченко підтримував скасування рішення про підвищення вартості проїзду і скасування підвищення тарифів.

Звернення від громади, яке стосується безпосередньо мешканців Петрівки було опубліковане на нашому сайті про необхідність очищення річки Сухий Кагамлик

Депутат Федорченко має акаунт у ФБ, але не є активним користувачем соцмережі.

Звіт за депутатську діяльність депутатом надано, а Е-Декларацію пан Федорченко не надавав, тим самим спровокувавши по відношенню до себе прокурорську перевірку

 

 

 

 

2 thoughts on “Два роки VII каденції. Що зробили місцеві депутати для Кременчука і його мешканців. Фракція “Опозиційний блок”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *