Два роки VII каденції. Що зробили місцеві депутати для Кременчука і його мешканців. Фракція “УКРОП”

25 жовтня минуло рівно два роки з дати останніх виборів депутатів Кременчуцької міської ради і Полтавської обласної ради і, за пропозиціями і проханнями наших читачів, ми починаємо низку публікацій про діяльність кременчуцьких депутатів місцевих рад за два роки їхньої каденції.

Після знайомства з депутатами фракцій “Самопоміч”, “Радикальної партії Ляшка”, ББП “Солідарність” і “Рідне місто” Кременчуцькій міській раді, ми знайомимо наших читачів з наступною фракцією – ПП “УКРОП”,  до складу якої входять Олександр Кальченко, Людмила Котляренко, Сергій Погрібний  та Олександр Коркішко.

Кальченко Олександр Вікторович

Депутатом від ПП “УКРОП” Олександр Кальченко обирався по 25-му вибочому округу. З моменту виходу з лав фракції “УКРОП” її колишнього лідера виборчого списку депутатки Піддубної, є головою фракції. Широкому загалу депутат Кальченко до обрання депутатом міської ради відомий не був. Депутатська діяльність пана Кальченка відображена в його звіті перед виборцями. На протязі двох років каденції він провів 48 прийомів громадян і підготував більше двох сотень запитів і звернень.

Депутат Кальченко є секретарем постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, управління комунальною власністю, енергозбереження, транспорту, зв’язку та IT-технологій. Завжди займав принципову позицію щодо прозорої діяльності комунальних підприємств і створення при них наглядових рад із залученням депутатів, громади і професійних аудиторів.

Місцеві ЗМІ висвітлювали його діяльність у світі суперечок з виконавчою владою у питанні створення наглядових рад на КП міста, його ініціативи по впровадженню новітніх технологій в сфері ЖКГ, його активну позицію у боротьбі з подорожчанням тарифів на експлуатаційні витрати і вартості пасажирських перевезень та окремі випадки його депутатської діяльності саме у протистояннях з виконавчою владою і на протязі всієї каденції публікували матеріали про його критичні вислови на адресу мера і молодої команди.

Щодо “антинародних і геноцидних” рішень виконавчої влади з приводу підвищення вартості проїзду депутат Кальченко голосував за скасування дії цього рішення і разом з депутатом Денисом Терещенком, навіть, подав позов до суду про незаконність цього рішення і тобто був на стороні громади. Але по питанню підвищення вартості послуг по теплопостачанню від КП “Теплоенерго” депутат Кальченко, разом з колегами по фракції Коркішком і Погрібним не голосували за скасування дії цього рішення.

Цим вчинком депутати фракції “УКРОП” викликали сумнів у своїй щирості “до проблем людей”, а місцеві ЗМІ змінили свою риторику з хвалебної на лайливу і почали “активно сватати” депутата Кальченка на посаду директора КП “Теплоенерго” і підозрювати депутатів фракції “УКРОП” у “договорняках” з владою.

Депутат Кальченко є прихильником здорового засобу життя та постійно приймає участь у колективних депутатських змаганнях

Депутат Кальченко має акаунт у ФБ і є активним користувачем соціальних мереж. 

Е-Декларація депутата Кальченка та Звіт за депутатську діяльність

Коркішко Олександр Леонідович

Депутатом від ПП “УКРОП” Олександр Коркішко обирався по 26-му вибочому округу. Депутатом обраний вперше. Широкому загалу депутат Коркішко відомий як багаторічний керівник поліклінічного відділення ПАТ “Укртатнафта”. Депутатська діяльність пана Коркішка відображена в його звіті перед виборцями. На протязі двох років каденції він провів 20 прийомів громадян і підготував 18 запитів і звернень.

Депутат Коркішко входить до складу постійної депутатської комісії з питань освіти, молоді, культури, спорту, соціального захисту населення, розгляду питань, пов’язаних з АТО, охорони здоров’я, материнства та дитинства і приймає найактивнішу участь у впровадженні медичної реформи в місті. Зокрема, депутат Коркішко виступив розробником та співрозробником кількох важливих медичних програм в місті і завдяки його фаховому досвіду місто отримало програми “Стоп інфаркт” та “Доступна аптека”.

Місцеві ЗМІ достатньо рідко описували його депутатську діяльність, але завжди відмічали його фаховий досвід і активність у впровадженні медичної реформи в Кременчуці та боротьбу з виконавчою владою за “ініціативи для громади міста”.

На нашому сайті депутат Коркішко отримав звернення лише одного разу і, виходячи з відгуків громади, відпрацював його швидко і якісно.

Депутат Коркішко є прихильником спорту і здорового засобу життя, постійно приймає участь у депутатських змаганнях і приносить у скарбничку “депутатської збірної” вагомі нагороди.

Щодо “антинародних і геноцидних” рішень виконавчої влади з приводу підвищення вартості проїзду депутат Коркішко з іншими членами фракції голосував за скасування дії цього рішення. Але по питанню підвищення вартості послуг по теплопостачанню від КП “Теплоенерго” депутат Коркішко, разом з колегами по фракції Кальченком і Погрібним не голосували за скасування дії цього рішення і підтримали “чергове покращення” від влади

Депутат Коркішко не має акаунту у соцмережах і не висвітлює своє особисте і громадське життя.

Е-Декларація депутата Коркішка та Звіт за депутатську діяльність

Котляренко Людмила Григорівна

 

Депутатом від ПП “УКРОП” Людмила Котляренко обиралась по 24-му вибочому округу і поділяє округ з депутатом від РПЛ Сергієм Костроміновим. Це ще один виборчий округ, виборцям якого пощастило отримати аж двох депутатів. Депутатом обрана вперше. Широкому загалу до обрання депутатом була відома як спортсменка і тренер в системі СК “Нафтохімік” і людина, яка на протязі життя опікується розвитком спорту. Депутатська діяльність пані Котляренко відображена в її звіті перед виборцями. На протязі двох років каденції вона провела 20 прийомів громадян і підготував більше 20 запитів і звернень.

Депутат Котляренко входить до складу постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестиційної політики.

Депутат Котляренко отримувала звернення на нашому сайті лише раз і, наскільки нам відомо, намагалась його відпрацювати з працівниками КП “Спецсервіс”.

Місцеві ЗМІ згадували депутатку Котляренко у своїх публікаціях доволі нечасто, здебільшого висвітлюючи її громадську і організаційну діяльність, пов’язану з волонтерством, організацією спортивних змагань та вирішенню питань своїх виборців.

Депутат Котляренко є прихильницею спорту і здорового засобу життя. Постійно приймає участь у депутатських змаганнях і виборює призові місця.

Щодо “антинародних і геноцидних” рішень виконавчої влади з приводу підвищення вартості проїзду і підвищення вартості послуг по теплопостачанню від КП “Теплоенерго” депутат Котляренко була єдиною з фракції, хто проголосував за скасування дії цих обох “покращеннь” від влади

Депутат Котляренко не має акаунту у соцмережах і не висвітлює своє особисте і громадське життя.

Е-Декларація депутата Котляренко та Звіт за депутатську діяльність

Погрібний Сергій Миколайович

Депутатом від ПП “УКРОП” обирався по 20-му вибочому округу. Депутатом міської ради пан Погрібний обирається вперше. Широкому загалу відомий як приватний підприємець у будівельній сфері.

Депутат Погрібний працює в депутатській комісії з питань Регламенту, депутатської діяльності, етики, забезпечення правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, розгляду питань конфлікту інтересів та антикорупційної діяльності.

За час каденції провів більше 40 прийомів громадян, підготував 3 запити і 35 звернень для вирішення питань громади.

Депутат Погрібний є прихильником спорту і здорового засобу життя і постійно приймає участь у депутатських змаганнях.

Звернень на нашому сайті депутат Погрібний не отримував. Місцеві ЗМІ за час каденції кілька разів згадували його як мецената для дитячих спортивних змагань і організатора веселих і солодких свят для малечі на своєму виборчому окрузі.

Щодо “антинародних і геноцидних” рішень виконавчої влади з приводу підвищення вартості проїзду депутат Погрібний з іншими членами фракції голосував за скасування дії цього рішення. Але по питанню підвищення вартості послуг по теплопостачанню від КП “Теплоенерго” депутат Погрібний, разом з колегами по фракції Кальченком і Коркішком не голосували за скасування дії цього рішення і підтримали “чергове покращення” від влади

Депутат Погрібний має акаунт у ФБ, але не є активним користувачем соцмережі і висвітлює свою громадську діяльність і особисте життя нечасто.

Е-Декларація депутата Погрібного та Звіт за депутатську діяльність

От такими ми бачимо депутатів фракції “УКРОП” у Кременчуцькій міській раді.

Підготовано на основі матеріалів кременчуцьких видань “Телеграф”“Кременчуцька газета”“Програма Плюс”“Вісник Кременчука” та “Депутати Кременчука” і офіційного веб-порталу Кременчуцької міської ради та виконавчого комітету.