Депутати про себе та свою діяльність. Сергій Костромінов (Виступ 2)

Телерадіокомпанія Кременчуцької міської ради почала черговий цикл прямих ефірів з місцевими депутатами для висвітлення їхніх поглядів і думок стосовно розвитку міста, співпраці депутатів із виконавчою владою та діяльності депутатів на своїх виборчих округах.

Після тривалої перерви , викликаної тарифною війною, у “новому політичному сезоні” депутати продовжили висловлювати свої думки, розповідати про свою діяльність і відстоювати свої позиції на прямих ефірах. На черговий прямий ефір був запрошений депутат Сергій Костромінов, який представляє в міській раді фракцію “Радикальної партії Ляшка” і працює в “земельній” депутатській комісії.

Депутат розповів своє бачення по резонансних питаннях на останніх сесіїях міської ради, свою діяльність на окрузі по виконанню передвиборчих обіцянок, необхідність створення наглядових рад на комунальних підприємствах міста, негативні моменти пенсійної та судової реформи, недосконалість вибочого законодавства місцевих виборів, проблеми багаточисельних гаражних кооперативів з оформленням документів на землю та необхідність термомодернізації міста.

Опікується депутат Костромінов виборчим округом №24

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *