Депутат Піддубна засвоїла ще одну професію…Скандал з ремонтом вулиці Герасимовича.

Невгамовна “заклята подруга” нинішньої виконавчої влади – депутат Піддубна, за сумісництвом кума міського голови, після набуття професії журналіста і кореспондента на початку минулого літа і проявів здібностей “приватного детектива” по пошуках загадкового папараці скандального видання “КременчукToday”, засвоює ще одну професію – ВІДЕОМОНТАЖЕР.

У своєму ФБ шановна депутатка виклала чудово змонтований відеоролик про ремонт дорожнього покриття вулиці Герасимовича на правобережжі нашого міста.

11,6 млн. грн. з місцевого бюджету плюс 2 млн.грн. з обласного не вистачило місцевій владі на ЯКІСНИЙ ремонт дороги по вул.Академіка Герасимовича в м.Кременчуці. Ще в травні депутат Головко Валентина через запит звернула увагу, що з якістю ремонту дороги проблеми та, незважаючи на підтримку запиту, мер вирішив, що все "під контролем" (принаймі так вказано у відповіді на запит та у його діях).Як висновок, маємо витрачені майже 14 млн.грн. та численні скарги мешканців з тієї ж, НАЧЕБТО якісно відремонтованої, вулиці Академіка Герасимовича.

Опубліковано Оксаною Пиддубною 3 грудня 2017 р.

Мова йде про багатостраждальну вулицю Герасимовича…

Якщо відновити хронологію подій, то першими про успіхи влади і початок ремонту на весь світ розтрубило видання КременчукToday, яке 27 березня анонсувало початок ремонтних робіт.

Надалі поважне видання “Програма+” на початку травня анонсувало закінчення робіт до 10 червня за 11 мільонів гривень з міського бюджету.

Після цього, на травневій сесії Валентина Головко, яку вибирали депутатом саме мешканці вулиці Герасимовича, виказала міському голові стурбованість і невдоволення людей темпами і якістю робіт, запропонувавши взагалі розірвати договірні відносини з виконавцем робіт. Тоді мер пристрасті вгамував, пообіцяв здійснити тиск на підрядника і пообіцяв, що “все буде добре”.

Що завадило виконавцю робіт закінчити ремонт у відповідний термін і не підставити мера під численні скарги і докори від містян, наразі є “великим питанням”.

Скоріш за все, відтягування термінів і нешвидкий темп виконання робіт повинні були “розкрити очі” губернатору Головку, який мав приїхати “перерізати стрічку” і довести йому, що виділених на ремонт з міського бюджету коштів замало, і треба трішки докласти з обласного, про що кременчужан повідомляло видання “Телеграф”.  Тим більше, що протекцію виконавцю робіт робили саме обласні керівники.

От же “с миру по нитке” підприємство-підрядник засвоїло майже 14 мільйонів бюджетних коштів. Але “лихі люди” і “зрадники” у коментах до всіх матеріалів про ремонт вулиці Герасимовича теревенять, що без мільйонних відкатів тут не обійшлось і “під розпил” потрапили саме гроші обласного бюджету. Що, мовляв, це раніше спланована в інтересах обох сторін, в кишенях яких “розтворилися” близько трьох мільйонів гривень. Тобто “картина маслом” для містян була саме такою: гроші виділено містом, але їх не хватило, тому і строки затягнуто і якість на межі, але губернатор – молодець, доклав із обласного трошки і все одразу пішло гарно. Всі молодці, всім подяка, а комусь гешефт…

Одразу ж після домовленостей про виділення додаткових коштів з бюджету області, підрядник з новими силами почав ремонтувати і закінчувати, але вже під особистим контролем мера Малецького і нардепа Шаповалова, про що містянам повідомило видання КременчукToday.  Але виконати роботи якісно і в строк виконавцю знову щось завадило. Напевно, цього разу на заваді стала депутатка Піддубна зі своїм розслідуванням і кумедними відеороликами про провалену роботу і ймовірне “розкрадання коштів”.

На чиєму боці правда? Чию сторону приймуть “правобережні” депутати? Чи прописані якісь “штрафні санкції” для підрядника за порушення термінів і недотримання якості робіт? Гарантія на роботи?

Питань досить багато і чи знайдуть на них відповідь міські та обласні керівники і чи не додадасть їм іще питань депутатка Піддубна, коли звернеться з запитом про розкрадання бюджетних коштів до компетентних органів і спровокує розслідування цього “золотого ремонту”…

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *