Два роки VII каденції. Що зробили місцеві депутати для Кременчука і його мешканців. Фракція “Батьківщина”

25 жовтня минуло рівно два роки з дати останніх виборів депутатів Кременчуцької міської ради і Полтавської обласної ради і, за пропозиціями і проханнями наших читачів, ми починаємо низку публікацій про діяльність кременчуцьких депутатів місцевих рад за два роки їхньої каденції.

Після знайомства з депутатами фракцій “Самопоміч”, “Радикальної партії Ляшка”, ББП “Солідарність”  та “Рідного міста” у Кременчуцькій міській раді, ми знайомимо наших читачів з наступною фракцією – БЮТ “Батьківщина”,  до складу якої входять Олександр Головач, Віталій Таценюк, Ольга Шляхова та Олександр Калашник.

Головач Олександр Леонідович

Депутатом від БЮТ “Батьківщина” Олександр Головач обирався як лідер виборчого списку. Депутатом міської ради пан Головач обирається вже втретє. Широкому загалу депутат Головач відомий як депутат двох попередніх каденцій, чиновник із оточення депутата Полтавської обласної ради Євгена Холода і народного депутата Юрія Шаповалова та єдиний в Кременчуці депутат, який переплутав сесійний зал з боксерським рингом.

Депутат Головач є головою фракції БЮТ “Батьківщина” у Кременчуцькій міській раді, входить до складу постійної депутатської комісії з питань Регламенту, депутатської діяльності, етики, забезпечення правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, розгляду питань конфлікту інтересів та антикорупційної діяльності і допомагає голові комісії і однопартійцю Таценюку “розбирати поведінку” опозиційних депутаток Піддубної і Гордєєвої за вчинення тиску на міського голову.

Депутатська діяльність пана Головача відображена в його звіті перед виборцями. Кількість прийомів та, відповідно, звернень і запитів пан Головач в звіті не надав, вказавши лише на “бурхливу громадську діяльність” на підтримку ініціатив місцевої влади і генеральної лінії партії “Батьківщина”

Депутатські ініціативи пана Головача за період VII-ї каденції стосувались здебільшого політичних звернень до керівництва країни, пов’язаних з популістичними ініціативами лідера “Батьківщини” Юлії Тимошенко, про що “яскраво і не дуже” писали журналісти місцевих ЗМІ. Видання “Програма+”, наприклад, присвятило низку публікацій судовим справам поважного депутата, “Кременчуцька газета” висвитлювала його діяльність більш різноманітно, характеризуючи його як “головного спеціаліста по виборах і власника фіолетової сітки”, “придворного інтригана, який мріє про очищення міської ради від опозиції” і людини, яка не завжди каже правду, приховуючи джерела свого раптового збагачення.

Поряд з критичними висловлюваннями більшості місцевих ЗМІ на адресу депутата, ресурс “КременчугToday” не обійшов увагою його заслуги перед містом, в яскравих кольорах намагаючись донести до мешканців Кременчука, що “без Головача” і його бурхливої діяльності місто Кременчук приречене і він все робить так, як хотів би “народний мер” Олег Бабаєв.

Звернень від громади на нашому сайті депутат Головач не отримував.

Депутат Головач не має акаунту в ФБ і не є активним користувачем соціальних мереж.

Щодо “антинародних і геноцидних” рішень виконавчої влади з приводу підвищення вартості проїзду  і комунальних послуг по теплопостачанню від КП “Теплоенерго”, депутат Головач не підтримав скасування рішення про підвищення вартості проїзду, а на голосуванні про скасування підвищення тарифів, незважаючи на обіцянки і накази лідера БЮТ, був тричі вітсутній

Е-Декларація депутата Головача та Звіт за депутатську діяльність

Таценюк Віталій Дмитрович

Депутатом від БЮТ “Батьківщина” Віталій Таценюк обирався по 3-му вибочому округу разом з іншим депутатом міської ради Олександром Прокопом від ПП “Самопоміч”. Це ще один з чотирьох округів, на яких виборці мають двох депутатів, тобто вдвічі більше можливостей для реалізації необхідних заходів. Депутатом міської ради пан Таценюк обирається вдруге. Широкому загалу депутат Таценюк відомий як власник низки будівельних підприємств і бізнес-партнер депутата Полтавської обласної ради Євгена Холода. 

Депутат Таценюк є головою депутатської комісії з питань Регламенту, депутатської діяльності, етики, забезпечення правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, розгляду питань конфлікту інтересів та антикорупційної діяльності

Депутатська діяльність пана Таценюка відображена в його звіті перед виборцями. На протязі двох років каденції провів 8 запланованих прийоми громадян на своєму окрузі та підготував 5 депутатських запитів і 22 депутатських звернення. Місцеві ЗМІ згадували діяльність депутата Таценюка з ініціативою боротьби з Піддубною і Гордєєвою, автора “самых крилатых фраз и выражений” в сесійному залі, депутата, який роздає “порожні обіцянки” та захищає мера від нападок “заїзджих гастролерів”.

Депутат Таценюк є прихильником здорового засобу життя і завжди приймає участь у депутатських змаганнях.

Зверень на свою адресу на нашому сайті депутат Таценюк не отримував, а на звернення виборців в соцмережах, скоріш за все, просто не звернув увагу, хоча кілька видань розтиражували це звернення у місцевих ЗМІ.

Депутат Таценюк має акаунт в ФБ, але не є активним користувачем соціальних мереж, тому інформації про іншу його діяльність, нажаль, ми не маємо.

Щодо “антинародних і геноцидних” рішень виконавчої влади з приводу підвищення вартості проїзду  і комунальних послуг по теплопостачанню від КП “Теплоенерго”, депутат Таценюк не підтримав скасування рішення про підвищення вартості проїзду, а на голосуванні про скасування підвищення тарифів, незважаючи на обіцянки і накази лідера БЮТ, був вітсутній

Е-Декларація депутата Таценюка та Звіт за депутатську діяльність

Шляхова Ольга Олегівна

Депутатом від БЮТ “Батьківщина” обиралась по 2-му вибочому округу. Депутатом міської ради пані Шляхова обирається вперше. Широкому загалу депутат Шляхова відома як дочка загиблого мера Олега Бабаєва

Депутат Шляхова працює в депутатській “земельній” комісії.

Депутатська діяльність пані Шляхової відображена в її звіті перед виборцями. На протязі двох років каденції провела 11 запланованих прийоми громадян на своєму окрузі. Місцеві ЗМІ згадували діяльність депутата Шляхової нечасто і виключно, як депутата-статистку, яка з незрозумілих причин пропускає і ігнорує засідання комісій і сесій, а також як дочку “народного мера” Олега Бабаєва.

Депутат Шляхова є прихильником здорового засобу життя і завжди приймає участь у депутатських змаганнях.

Зверення на свою адресу на нашому сайті депутат Шляхова отримувала двічі, обидва стосувались питань благоустрію території виборчого округу. Маємо інформацію від виборців, що на питання забудови території внутрішнього двору будинку по провулку Поштовому, 2 гаражами без дозвільних документів, депутатка Шляхова відреагувала і пообіцяла розібратись.

Депутат Шляхова має акаунт в ФБ, але не є активним користувачем соціальних мереж, тому інформації про іншу її діяльність, нажаль, ми не маємо.

Щодо “антинародних і геноцидних” рішень виконавчої влади з приводу підвищення вартості проїзду  і комунальних послуг по теплопостачанню від КП “Теплоенерго”, депутат Шляхова не підтримала скасування рішення про підвищення вартості проїзду, а на голосуванні про скасування підвищення тарифів, незважаючи на обіцянки і накази лідера БЮТ, була вітсутня

Е-Декларація депутата Шляхової та Звіт за депутатську діяльність

Калашник Олександр Вікторович

Депутатом від БЮТ “Батьківщина” обирався по 32-му вибочому округу. Депутатом міської ради пан Калашник обирається вперше, але в місцевій політиці він людина не нова. Широкому загалу відомий як син депутата і першого віце-мера Віктора Калашника, який виконував обов’язки мера міста після трагічної загибелі Олега Бабаєва і змагався на виборах 2015 року за посаду мера з діючим міським головою.

Депутат Олександр Калашник працює в депутатській комісії з питань промисловості, будівництва, підприємницької діяльності, побутового, торговельного обслуговування та регуляторної політики.

Депутатська діяльність пана Калашника відображена в його звіті перед виборцями. На протязі двох років каденції провів 11 запланованих прийомів громадян на своєму окрузі. Місцеві ЗМІ, напевно, щоб запобігти плутанини з прізвищами двох депутатів Калашників, останнім часом визначають пана Олександра як “мужа Пищиты” і згадували його нечасто: сварили за їзду у стані алкогольного сп’яніння і вітали з новою посадою очільника міського квартирного управління..

Зверення на свою адресу на нашому сайті депутат Калашник отримував лише одного разу. Воно стосувалась ремонту і встановлення дитячого майданчика у дворах будинків на його виборчому окрузі. Реакції депутата, нажаль, ми не бачили і чи розраховувати мешканцям на допомогу депутата ми не знаємо.

Депутат Калашник має акаунт в ФБ, де висвітлює свою участь у загально-міських подіях та проектах міської влади.

Щодо “антинародних і геноцидних” рішень виконавчої влади з приводу підвищення вартості проїзду  і комунальних послуг по теплопостачанню від КП “Теплоенерго”, депутат Калашник не підтримав скасування рішення про підвищення вартості проїзду, але, разом з тим, був єдиним присутнім від фракції на голосуванні про скасування підвищення тарифів, яке підтримав особисто

Е-Декларація депутата Калашника та Звіт за депутатську діяльність

От такими ми бачимо депутатів фракції “Батьківщина” у Кременчуцькій міській раді.

Підготовано на основі матеріалів кременчуцьких видань “Телеграф”“Кременчуцька газета”“Програма Плюс”“Вісник Кременчука”, “КременчугToday” та “Депутати Кременчука” і офіційного веб-порталу Кременчуцької міської ради та виконавчого комітету.

 

 

1 thought on “Два роки VII каденції. Що зробили місцеві депутати для Кременчука і його мешканців. Фракція “Батьківщина”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *