Врятуйте медичну галузь… Вітсутність прийомів профільних спеціалістів в дитячих лікарнях міста. Звернення громади до депутатів і влади.

На адресу нашого сайту надійшло чергове звернення від громади щодо неспроможності керівництва дитячої поліклініки та медичної галузі міста вцілому, організувати роботу дитячої поліклініки №2 і забезпечити прийом профільних лікарів для малечі.

Подібне звернення вже надходило до нас наприкінці літа, коли діти масово відвідували поліклініки перед новим навчальним роком. Звернення тоді було адресоване депутатам з профільної комісії під головуванням депутата Терещенка і озвучене депутатом Сідеркою під час розгляду питань жовтневої сесії Кременчуцької міської ради. Після претензій від комісії, очільник медичної галузі пан Петращук пообіцяв зробити все можливе і неможливе для наведення ладу в дитячій поліклініці №2 і впорядкувати час прийому профільних лікарів для зручності відвідувачів і пацієнтів.

Але пройшло не так багато часу, як ми отримали нове звернення щодо діяльності Дитячої поліклініки №2, в якому мешканці скаржаться практично на ті ж самі невирішені проблеми і пропонують депутатам і виконавчій владі долучитись до вирішення нових.

Публікуємо звернення від громади і ставимо до відома депутатів з профільної депутатської комісії. Сподіваємось, що депутат Денис Терещенко “не кидає слів на вітер” і доведе, що його комісія найбільш дієва і продуктивна.

Сторінка звернення : Розмістити звернення

URL: http://deputat-kremen.pl.ua/rozmistiti-zvernennya/

Від: Кристина (мати двох дітей)

Тема: Де поділись профільні лікарі в дитячій поліклініці №2 ?

Текст повідомлення: Мабуть дитяча поліклініка №2 врешті-решт взагалі припинить своє існування… Саме такий страшний і невтішний висновок можна зробити після відвідин цього медичного закладу. Після перенесеної скарлатини моїй дитині потрібні консультації одразу кількох профільних лікарів: кардіолога- ревматолога, отолоринголога, гастроентеролога та алерголога. Про те що в поліклініці звільнився алерголог мені відомо, і про те що до гастроентеролога потрібно записуватись за тиждень. Однак нещодавно у реєстратурі мені відповіли, що тепер і до лора не можливо потрапити, адже лор був один і в дитячій поліклініці і в лікарні, черги до нього були живі, він приймав з 10. 00 і вже в 7.30 розпочиналась черга, а тепер навпроти строчки отоларинголог навіть зняли часи прийому. В реєстратурі мені кажуть що і до ревматолога я можу не так швидко потрапити, і що мені потрібно дзвонити в понеділок рівно о пів на восьму – 10 хвилин і запису не має. Дозвонитися звістно неможливо, тільки приїздити та записуватись. Тож шансів потрапити малюку до лікаря жодних. Отже лікарів практично немає. Нікому робити. Буду шукати їх у приватних клініках, шукати гроші, адже прийом одного спеціаліста коштує 100-110 грн. Тож у мене виникає законне питання до керівника міського відділу охорони здоров’я – скільки можна говорити про проблеми у міській дитячій лікарні №2? Вирішуйте проблему у своїй галузі, за яку ви відповідаєте. Заохочуйте спеціалістів до роботи саме в нашому місті, в поліклініках державних, щоб вони не тікали до приватних медичних установ. Адже можна якось вирішити питання. Я знаю в інших містах із міського бюджету віділяють кошти та підписують договори с профільними спеціалістами. Я думаю що можна на рівні мерії вирішити це питання

ЗАМІСТЬ реконструкції парків в зиму можна навести лад в поліклініці і вирішити проблему ремонту і лікарів.

Маємо сподівання, що депутати і виконавча влади приймуть до відома чергове звернення від громади стосовно медичної галузі міста. Можливо, у влади міста, на їхнє розуміння, є більш нагальні питання, пов’язані із впровадженням медичної реформи: боротьбою за посади головних лікарів, об’єднанням, роз’єднанням і створенням нових міських комунальних закладів медицини.

Але потрібно розуміти, що вітсутність профільних спеціалістів у поліклініках може врешті-решт поставити “жирний хрест” на реформуванні місцевой медичної галузі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *