Два роки VII каденції. Що зробили місцеві депутати для Кременчука і його мешканців. Фракція “Рідне місто”

25 жовтня минуло рівно два роки з дати останніх виборів депутатів Кременчуцької міської ради і Полтавської обласної ради і, за пропозиціями і проханнями наших читачів, ми починаємо низку публікацій про діяльність кременчуцьких депутатів місцевих рад за два роки їхньої каденції.

Після знайомства з депутатами фракцій “Самопоміч”, “Радикальної партії Ляшка” та ББП “Солідарність” у Кременчуцькій міській раді, ми знайомимо наших читачів з наступною фракцією – ПП “Рідне місто”,  до складу якої входять Олександр Роженко, Олександр Плескун, Сергій Мельник, Валентина Головко, Володимир Шибашов і до обрання секретарем Кременчуцької міської ради входив Юрій Гриценко.

Роженко Олександр Анатолійович

Депутатом від ПП “Рідне місто” Олександр Роженко обирався по 22-му вибочому округу. Депутатом міської ради пан Роженко обирається вже втретє, що свідчить про довіру до нього більшості виборців на його окрузі. Широкому загалу депутат Роженко відомий як депутат двох попередніх каденцій і бізнесмен із оточення колишнього керівника КНПЗ і почесного громадянина міста Володимира Матицина.

Депутат Роженко є головою фракції ПП “Рідне місто” у Кременчуцькій міській раді і працює заступником голови в депутатській з питань єкології і земельних відносин.

Депутатська діяльність пана Роженка відображена в його звіті перед виборцями. Провів 14 запланованих прийомів громадян на своєму окрузі та підготував 5 депутатських запитів і 178 депутатських звернень. Місцеві ЗМІ досить часто згадували його у репортажах, пов’язаних з діяльністю “земельної комісії”, як зваженого і розсудливого спеціаліста і людину, готову прийти на допомогу містянам у найскладніших земельних питаннях.

Депутатські ініціативи пана Роженка за період VII-ї каденції стосувались встановлення індивідуальних лічильників газу пільговим категоріям громадян, встановлення побудинкових лічильників тепла,  спірних земельних питань, заборони діяльності “гральних закладів” в містіскандальних забудов і єкологічних проблем в Кременчуці.

Звернень від громади на нашому сайті депутат Роженко не отримував, але як лідер фракції мав би звернути увагу на звернення від громади виборчого округу №31, де виборці підтримали кандидата від “Рідного міста”, який не подолав внутріпартійної конкуренції і тепер мешканці округу сидять без депутата, вірніше мають аж 6 депутатів від “Рідного міста”, але нікого ніколи не бачили і турботи про себе не відчувають.

Велику низку публікацій про його “активну діяльність” опублікував “партійний ресурс” “Рідного міста”.

Депутат Роженко не має акаунту в ФБ і не є активним користувачем соціальних мереж.

Щодо “антинародних і геноцидних” рішень виконавчої влади з приводу підвищення вартості проїзду  і комунальних послуг по теплопостачанню від КП “Теплоенерго”, депутат Роженко разом з усіма членами фракції голосував за скасування дії таких рішень для громади

Е-Декларація депутата Роженка та Звіт за депутатську діяльність

 

Плескун Олександр Володимирович

 

Депутатом від ПП “Рідне місто” Олександр Плескун обирався по 41-му вибочому округу.  Депутатом міської ради пан Плескун обирається вперше. Широкому загалу депутат Плескун відомий як власник юридичної контори і член правління ПАТ “КВБЗ”.

Депутат Плескун працює головою депутатської комісії з питань бюджету.

Депутатська діяльність пана Плескуна відображена в його звіті перед виборцями. На протязі двох років каденції провів 22 запланованих прийоми громадян на своєму окрузі та підготував 16 депутатських запитів і є рекордсменом по депутатських зверненнях, яких він зробив більше трьох сотень. Місцеві ЗМІ згадували діяльність депутата Плескуна з різних боків, поступово зробивши його близьким до виконавчої влади міста.

Незважаючи на критичні вислови на адресу виконавчої влади, депутати, які представляють ПАТ “КВБЗ”, не завжди можуть собі дозволити йти всупереч домовленностей між власником великого містоутворюючого підприємства КВБЗ і міською владою, тим більше, що владні обіцянки не завжди виконуються, внаслідок чого, постійно створюється напруга і непорозуміння.

Щодо якості діяльності депутата Плескуна, як голови “бюджетної” комісії, маємо зазначити, що в питаннях заборгованості по сплаті до бюджету, він проявляє принциповість, завдяки якій боржники почали відшкодовувати свої борги і бюджет отримав нові, досить вагомі, надходження.

В той же час колеги-депутати і місцеві ЗМІ досить часто критикували його за “вибірковість”, нерозуміючи чому питання, які стосуються боргів, розрахунків і “введення санкцій” відносно близьких до владного оточення структур, він, майже завжди, оминає своєю увагою, більш того іноді захищаючи “незаконні методи боротьби з конкурентами”.

З самого початку каденції депутат Плескун започаткував кілька корисних ініціатив, але добиватись їхнього здійснення чомусь не став. Зокрема, питання наглядових рад на комунальних підприємствах міста активно просувалось ним і депутатами Котляром та Кальченком з ціллю контролю бюджетних витрат і недопущення розкрадання. Але згодом, за незрозумілих причин всі троє відмовились від винесення і підтримки такого рішення на сесію Кременчуцької міської ради. Скоріш за все, молода команда зробила пропозицію, від якої депутат Плескун не зміг відмовитись і останнього часу критичних слів і претензій до виконавчої влади ми від нього не бачимо і не чуємо.

Депутат Плескун є прихильником здорового засобу життя і “фанатом” МФК “Кремінь”, на всі матчі якого ходить із сім’єю.

Зверень на свою адресу на нашому сайті депутат Плескун не отримував, напевно, не дозволяючи людям навіть подумати, що на окрузі є якісь проблеми…

Велику низку публікацій про його “активну діяльність” опублікував “партійний ресурс” “Рідного міста”.

Депутат Плескун не має акаунту в ФБ і не є активним користувачем соціальних мереж, тому інформації про іншу його діяльність, нажаль, ми не маємо.

Щодо “антинародних і геноцидних” рішень виконавчої влади з приводу підвищення вартості проїзду  і комунальних послуг по теплопостачанню від КП “Теплоенерго”, депутат Плескун разом з усіма членами фракції голосував за скасування дії таких рішень для громади

Е-Декларація депутата Плескуна та Звіт за депутатську діяльність

 

Мельник Сергій Вікторович

Депутатом від ПП “Рідне місто” Сергій Мельник обирався по 40-му вибочому округу разом з депутатом від БПП “Солідарність” Дмитром Лозовиком. Це ще один з чотирьох округів, на яких виборці мають двох депутатів, тобто вдвічі більше можливостей для реалізації необхідних для них заходів. Депутатом міської ради пан Мельник обирається вперше. Широкому загалу відомий як топ-менеджер великого підприємства ПАТ КВБЗ, де відповідає за виробництво.

Депутат Мельник працює в депутатській комісії з питань ЖКГ, управління комунальною власністю, транспорту, енергозбереження та зв’язку.

Місцеві ЗМІ багато уваги його діяльності, нажаль, не приділяли. Увагу наших читачів можна загострити лише на проблемі відвідування депутатом Мельником депутатських комісій та сесій міської ради, яких поважний депутат відвідав менше половини.

Депутат Мельник є прихильником здорового засобу життя і постійним учасником депутатських змагань

Звернень на свою адресу на нашому сайті депутат Мельник не отримував.

Велику низку публікацій про його діяльність опублікував “партійний ресурс” “Рідного міста”.

Депутат Мельник не має акаунту в ФБ і не є активним користувачем соціальних мереж, тому інформації про іншу його діяльність, нажаль, ми не маємо.

Щодо “антинародних і геноцидних” рішень виконавчої влади з приводу підвищення вартості проїзду  і комунальних послуг по теплопостачанню від КП “Теплоенерго”, депутат Мельник разом з усіма членами фракції голосував за скасування дії таких рішень для громади

Е-Декларація депутата Мельника та Звіт за депутатську діяльність

Головко Валентина Данилівна

Депутатом від ПП “Рідне місто” Валентина Головко обиралась по 36-му вибочому округу. Депутатом міської ради пані Головко обирається вперше. Широкому загалу відома як незмінний багаторічний керівник профспілки великого підприємства ПАТ КВБЗ.

Депутат Головко працює в депутатській комісії з питань промисловості, будівництва, підприємницької діяльності, побутового, торговельного обслуговування та регуляторної політики.

Місцеві ЗМІ багато уваги її діяльності, нажаль, не приділяли, але тим не менш сформували для неї імідж дійсно “народного обранця”, який не дає спуску виконавчій владі і завжди виступає на стороні громади.

Зверень на свою адресу на нашому сайті депутат Головко не отримувала. Велику низку публікацій про її діяльність опублікував “партійний ресурс” “Рідного міста”.

Серед депутатських ініціатив, які просувала депутат Головко, були ремонт дорожнього покриття на вулиці Герасимовича, який наразі здійснюється, здійснення допомоги онкохворим і відновлення Парку “Крюківський”.

Депутат Головко не має акаунту в ФБ і не є активним користувачем соціальних мереж, тому інформації про іншу її діяльність, нажаль, ми не маємо.

Щодо “антинародних і геноцидних” рішень виконавчої влади з приводу підвищення вартості проїзду  і комунальних послуг по теплопостачанню від КП “Теплоенерго”, депутат Головко разом з усіма членами фракції голосувала за скасування дії таких рішень для громади

Е-Декларація депутата Головко та Звіт за депутатську діяльність

Шибашов Володимир Віктрорович

Депутатом від ПП “Рідне місто” Володимир Шибашов обирався по 12-му вибочому округу.  Депутатом міської ради пан Шибашов обирається вперше. Широкому загалу депутат Шибашов був відомий як спортивний функціонер

Депутат Шибашов працює в комісії з питань освіти, молоді, культури, спорту, соціального захисту населення, розгляду питань, пов’язаних з АТО, охорони здоров’я, материнства та дитинства.

Депутатська діяльність пана Шибашова відображена в його звіті перед виборцями. На протязі двох років каденції провів 42 запланованих прийоми громадян на своєму окрузі та підготував 18 депутатських запитів і 36 звернень. Місцеві ЗМІ згадували діяльність депутата Шибашова доволі часто, висвітлюючи його громадські ініціативи на протязі каденції.

Зокрема, депутат Шибашов запровадив програму “Турбота” по облаштуванню зручними пандусами помешкань людей з обмеженими можливостями, які використовують для пересування інвалідні візки по якій більше 20-ти мешканців Кременчука отримали гідні умови проживання. Також за його ініціативи виконком придбав для потреб інвалідів-візковиків два сходових підйомники.

До ініціатив по розвитку спорту в Кременчуці можна сміливо віднести його участь у підтримці шахового клубу “Каїса”, спортсменів з клубу бойових мистецтв “Боєць” та змагань з боча і плавання для людей з обмеженими можливостями.

Ще одна ініціатива депутата Шибашова знайшла підтримку колег і виконавчої влади. Це увічнення пам’яті загиблих в АТО захисників України меморіальними дошками в школах міста.

 

Зверень на свою адресу на нашому сайті депутат Шибашов отримав кілька і майже всі було відпрацьовано. 

Низку публікацій про його діяльність опублікував “партійний ресурс” “Рідного міста”.

Депутат Шибашов є прихильником здорового засобу життя і постійним учасником депутатських змагань

Депутат Шибашов має акаунт в ФБ і є активним користувачем соціальної мережі, в якій висвітлює свої погляди, хоббі та громадську діяльність.

Щодо “антинародних і геноцидних” рішень виконавчої влади з приводу підвищення вартості проїзду  і комунальних послуг по теплопостачанню від КП “Теплоенерго”, депутат Шибашов разом з усіма членами фракції голосував за скасування дії таких рішень для громади

Е-Декларація депутата Шибашова та Звіт за депутатську діяльність

Гриценко Юрій Васильович

Депутатом від ПП “Рідне місто” Юрій Гриценко  став як лідер виборчого списку. Свого виборчого округу в місті не має, але посівши посаду секретаря міської ради, стверджує що опікується інтересами всіх містян.  Широкому загалу депутат Гриценко відомий як депутат двох попередніх каденцій і бізнесмен із оточення колишнього керівника КНПЗ і почесного громадянина міста Володимира Матицина.

Наразі обіймає посаду Секретаря міської ради і має бути комунікатором між депутатами і виконавчою владою.

Депутат Гриценко є прихильником здорового засобу життя і постійним учасником депутатських змагань.

Депутат Гриценко має акаунт в ФБ і є активним користувачем соціальної мережі, в якій висвітлює свої погляди, хоббі та громадську діяльність.

Щодо “антинародних і геноцидних” рішень виконавчої влади з приводу підвищення вартості проїзду  і комунальних послуг по теплопостачанню від КП “Теплоенерго”, депутат Гриценко всупереч рішенню фракції не голосував за скасування дії таких рішень для громади і підтримав мера в чергових покращеннях для кременчужан

Е-Декларація депутата Гриценка та Звіт за депутатську діяльність 

От такими ми бачимо депутатів фракції “Рідне місто” у Кременчуцькій міській раді.

Підготовано на основі матеріалів кременчуцьких видань “Телеграф”“Кременчуцька газета”“Програма Плюс”“Вісник Кременчука”, ГО “Рідне місто” та “Депутати Кременчука” і офіційного веб-порталу Кременчуцької міської ради та виконавчого комітету.

6 thoughts on “Два роки VII каденції. Що зробили місцеві депутати для Кременчука і його мешканців. Фракція “Рідне місто”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *