Два роки VII каденції. Що зробили місцеві депутати для Кременчука і його мешканців. Фракція БПП “Солідарність”

25 жовтня минуло рівно два роки з дати останніх виборів депутатів Кременчуцької міської ради і Полтавської обласної ради і, за пропозиціями і проханнями наших читачів, ми починаємо низку публікацій про діяльність кременчуцьких депутатів місцевих рад за два роки їхньої каденції.

Після знайомства з депутатами фракцій “Самопоміч” та “Радикальної партії Ляшка” у Кременчуцькій міській раді, ми знайомимо наших читачів з фракцією – ББП “Солідарність”, яка представляє в Кременчуці партію президента України і до складу якої входять Олександр Яцина, Руслан Ульянов, Дмитро Лозовик, Андрій Почтовюк, Віталій Котляр та Віктор Калашник.

Яцина Олександ Олександрович

Депутатом від БПП “Солідарність” Олександр Яцина обирався по 13-му вибочому округу. Наразі, депутатом міської ради пан Яцина обирається вже вдруге і має довіру від виборців на своєму окрузі. Широкому загалу депутат Яцина відомий як власник великого транспортного підриємства, пов’язаного з міжнародними перевезеннями і меценат, який підтримує розвиток спорту в місті.

Депутат Яцина є головою фракції БПП “Солідарність” у Кременчуцькій міській раді і працює в депутатській комісії з питань бюджету.

Депутатська діяльність пана Яцини відображена в його звіті перед виборцями. На протязі двох років каденції він постійно приймає участь у загальноміських заходах разом з командою мера і є близьким до його оточення.  Провів 12 запланованих прийомів громадян на своєму окрузі та підготував 19 депутатських зверненнь. Місцеві ЗМІ досить часто згадували його у скандальних репортажах, як депутата, що підтримує так звані “антинародні і геноцидні” рішення виконкому і голосує по команді мера “прошу підтримати” та завжди має “кріпке слівце” для його опонентки депутатки Піддубної. 

Також депутат Яцина став “героєм газетного скандалу” з погрозами на адресу місцевих активістів, які ініціювали перевірки перевізників та вирубки дерев під забудову в центрі міста.

На нашому сайті депутат Яцина отримав звернення лише одного разу, стосовно стану тротуарного покриття в районі зупинок “Гвардійська” та “Вадима Пугачьова” по проспекту Свободи. Щодо реакції депутата Яцини на це звернення, маємо інформацію, що він прийняв звернення до уваги і має намір звернутись до міської влади зі зверненням про виконання ремонту покриття і усунення данної проблеми.

Наразі, депутат Яцина опікується розвитком спорту в Кременчуці і, як меценат, має на утриманні футбольну команду “Транзит-Сервіс”, яка в останні кілька років є лідером змагань з футболу, міні-футболу та пляжного футболу у Кременчуці. Також депутат Яцина не залишається осторонь розвитку таких екзотичних для нашого міста видів спорту, як кік-боксинг і надає фінансову допомогу в організації змагань з цього виду спорту у нашому місті. 

Також був помічений газетниками і серед юних хокеїстів, яким разом з мером презентував від міста комплект нової ігрової форми для ХК “Кременчук”.

Депутат Яцина не має акаунту в ФБ і не є активним користувачем соціальних мереж, тому інформації про іншу його діяльність, нажаль, ми не маємо.

Щодо “антинародних і геноцидних” рішень виконавчої влади з приводу підвищення вартості проїзду  і комунальних послуг по теплопостачанню від КП “Теплоенерго”, депутат Яцина не голосував за скасування дії таких рішень для громади і підтримав чергові “покращення життя” кременчужан

Е-Декларація депутата Яцини та Звіт за депутатську діяльність

Лозовик Дмитро Борисович

Депутатом від БПП “Солідарність” Дмитро Лозовик обирався по 40-му вибочому округу разом з депутатом від ПП “Рідне місто” Сергієм Мельником. Це ще один з чотирьох округів, на яких виборці мають двох депутатів, тобто вдвічі більше можливостей для реалізації необхідних для них заходів. Депутатом міської ради пан Лозовик обирається вперше, але в політичному житті міста він людина не нова. Широкому загалу депутат Лозовик відомий як куратор, а можливо і власник скандально відомого видання Кременчуг.Today та газети “АVтограф” і має прізвисько “Діма Скандал”. Ці видання висвітлюють з позитивних сторін діяльність мера і депутатів з провладних фракцій БПП “Солідарність”, ПП “Поруч”, ВО “Батьківщина” та народного депутата від Кременчука Юрія Шаповалова, натомість ведучи політику тотального знищення політичних конкурентів в особі нардепа Жеваго, депутатів Опозиційного блоку та депутатки Піддубної, напевно відчуваючи їхню небезпеку на наступних виборах.

Депутат Лозовик працює в депутатській комісії з питань Регламенту та депутатської етики і часто виступає ініціатором розборок з депутатами Гордєєвою і Піддубною, які “паплюжать честь мера”.

Наразі  пан Лозовик працює керівником Крюківської районної адміністраціїяким був призначений мером Віталієм Малецьким без проведення відповідного конкурсу, що викликало обурення місцевих активістів.

Депутатська діяльність пана Лозовика відображена в його звіті перед виборцями. На протязі двох років каденції він постійно приймає участь у загальноміських заходах разом з командою мера і є близьким до його оточення.  Провів 11 запланованих прийомів громадян на своєму окрузі та підготував 22 депутатських звернення. Місцеві ЗМІ зробили йому репутацію депутата, що підтримує так звані “антинародні і геноцидні” рішення виконкому і голосує по команді мера “прошу підтримати” і згадували депутата Лозовика лише в негативному контексті, публікуючи репортажі про його неприємності з поліцією, недовіру до нього колективу Крюківської райдержадміністрації, вільне відвідування робочого місця, придбання супердорогої оргтехніки собі коханому та його неохайний вигляд.

Депутат Лозовик має акаунт в ФБ і є активним користувачем соціальних мереж, в яких висвітлює свою громадську діяльність і діяльність молодої команди мера Малецького.

Щодо “антинародних і геноцидних” рішень виконавчої влади з приводу підвищення вартості проїзду  і комунальних послуг по теплопостачанню від КП “Теплоенерго”, депутат Лозовик не голосував за скасування дії таких рішень для громади і підтримав чергові “покращення життя” кременчужан

Е-Декларація депутата Лозовика та Звіт за депутатську діяльність

Ульянов Руслан Анатолійович

Депутатом від БПП “Солідарність” пан Ульянов обирався по 8-му вибочому округу. Депутатом міської ради пан Ульянов обирається вперше і округ поділяє з представником іншої провладної патії ПП “Поруч” Миколою Бокованом і для мешканців округу №8 працюють два депутати. Для широкого загалу відомим був як успішний адвокат і, з отриманням депутатського мандату, став “захисником і представником” політиків з молодої команди мера в судах.

Депутат Ульянов є головою депутатської комісії з питань єкології і земельних відносин.

Депутатська діяльність пана Ульянова відображена в його звіті перед виборцями. На протязі двох років каденції він постійно приймає участь у загальноміських заходах разом з командою мера і є близьким до його оточення. Основним напрямком депутатської діяльності в своєму звіті депутат Ульянов відобразив діяльність в “земельній комісії”, а що стосується його роботи на окрузі і звернень громади, то тут ми маємо розглядати лише інформацію місцевих ЗМІ.

“Героєм публікацій” депутат Ульянов ставав доволі часто, і не завжди в позитивному ракурсі. Майже всі місцеві ЗМІ висвітлювали його адвокатську діяльність у боротьбі з “особистими ворогами мера”: директором СКРП Леошком, головним лікарем 3-ї лікарні Українцем, депутатом Піддубноюсім’єю Медведовських та директором гімназії №5 Ілоною Бобер.

Також деякі кременчуцькі ЗМІ розповсюдили інформацію про ймовірне вчинення корупційних дій з приводу заключення незрозумілих і “дуже дорогих” договорів на юридичне обслуговування комунальними підприємствами міста з адвокатською конторою депутата Ульянова.

Також низка публікацій була присвячена спробі поважного депутата і адвоката стати суддею Конституційного суду.

Щодо депутатської діяльності пана Ульянова, то звернень на нашому сайті він отримав декілька. Серед кричущих проблем були звернення стосовно розростання амброзії, ремонту підпорної дамби і облаштування сходів, ремонту нового дитячого майданчика та вирішення питання з колишнім бомбосховищем.

Майже на всі питання депутат Ульянов реагував в своєму акаунті в ФБ з обіцянням розібратись з усіма питаннями, але з плином часу  чомусь забував свої обіцянки і спускав питання на гальмах. Також у своєму акаунті в ФБ депутат Ульянов веде активний діалог з мешканцями міста і активістами, висвітлює свою пристрасть до подорожей і пишається своєю великою родиною.

 

Щодо “антинародних і геноцидних” рішень виконавчої влади з приводу підвищення вартості проїзду  і комунальних послуг по теплопостачанню від КП “Теплоенерго”, депутат Ульянов не голосував за скасування дії таких рішень для громади і підтримав чергові “покращення життя” кременчужан

Е-Декларація депутата Ульянова та Звіт за депутатську діяльність

Почтовюк Андрій Борисович

Депутатом від БПП “Солідарність” Андрій Почтовюк обирався по 14-му вибочому округу. Депутатом міської ради пан Почтовюк обирається вперше. Широкому загалу депутат Почтовюк відомий як викладач Університету ім. Остроградського.

Депутат Почтовюк працює в депутатській комісії з питань питань промисловості, будівництва, підприємницької діяльності, побутового, торговельного обслуговування та регуляторної політики.

Депутатська діяльність пана Почтовюка відображена в його звіті перед виборцями.  Провів 12 запланованих прийомів громадян на своєму окрузі та підготував 24 депутатських звернення. Місцеві ЗМІ своєю увагою поважного депутата майже не балували і виступали лише з критикою на діяльність депутата щодо прийомів громадян на своєму окрузі.

Щодо “антинародних і геноцидних” рішень виконавчої влади з приводу підвищення вартості проїзду  і комунальних послуг по теплопостачанню від КП “Теплоенерго”, депутат Почтовюк не голосував за скасування дії таких рішень для громади і підтримав чергові “покращення життя” кременчужан

Депутат Почтовюк не має акаунтів у соцмережах і про іншу його діяльність нашому виданню, наразі не відомо.

Е-Декларація депутата Почтовюка та Звіт за депутатську діяльність

Котляр Віталій Юрійович

Депутатом від БПП “Солідарність” Віталій Котляр обирався по 7-му вибочому округу. Наразі, депутатом міської ради пан Котляр обирається вже вдруге і має довіру від виборців на своєму окрузі. Широкому загалу депутат Котляр відомий як власник великого підприємства, пов’язаного з виробництвом і продажем дорожньої техніки.

Депутат Котляр є головою депутатської комісії з питань ЖКГ і постійно вимагає від виконавчої влади прозорих і зрозумілих людям дій з дотриманням норм діючого законодавства і добивається створення наглядових рад на комунальних підприємствах міста.

Депутатська діяльність пана Котляра відображена в його звіті перед виборцями. На протязі двох років каденції провів 12 запланованих прийомів громадян на своєму окрузі та підготував 29 депутатських зверненнь. Місцеві ЗМІ особливою увагою його не балували, описуючи його депутатську діяльність і тверду позицію по контролю за бюджетними витратами виконавчої влади. А перед останніми виборами у 2015 році анонсували його як найбагатшого депутата 6-ї каденції.

На нашому сайті депутат Котляр отримав два звернення від своїх виборців. Перше стосувалось “неприємного сусідства”, а друге відновлення шлагбауму у дворі багатоповерхового будинку, де після розпорядження міського голови і прибирання самостійно встановлених перешкод, сталось кілька автоаварій. Щодо реакції депутата Котляра на ці звернення маємо зазначити, що питання по першому зверненню врешті-решт вирішилось, хвору людину, від якої потерпав весь під’їзд, влаштували в лікарню,  а на заваді вирішення другого стало знов таки розпорядження міського голови про демонтаж всіх “незаконно встановлених перешкод”.

Депутат Котляр не має акаунту в ФБ і не є активним користувачем соціальних мереж, тому інформації про іншу його діяльність, нажаль, ми не маємо.

Щодо “антинародних і геноцидних” рішень виконавчої влади з приводу підвищення вартості проїзду  і комунальних послуг по теплопостачанню від КП “Теплоенерго”, депутат Котляр голосував за скасування дії таких рішень для громади і був на боці кременчужан

Е-Декларація депутата Котляра та Звіт за депутатську діяльність

Калашник Віктор Васильович

Депутатом від БПП “Солідарність” Віктор Калашник став як лідер виборчого списку ББП “Солідарність” і  змагався за крісло міського голови з діючим мером Віталієм Малецьким, якому поступився у другому турі.

Але невдовзі після початку 7-ї каденції з незрозумілих причин пан Калашник покинув ряди фракції і тому про нього ми подамо матеріал в рубриці “позафракційні депутати” разом з депутаткою Піддубною після знайомства з депутатськими фракціями Кременчуцької міської ради.

8 thoughts on “Два роки VII каденції. Що зробили місцеві депутати для Кременчука і його мешканців. Фракція БПП “Солідарність”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *